Wpis z mikrobloga

@bastek66:

No nie zaprzeczam. A dokładniej przebicie do bardziej mainstreamowych, powszechnie odwiedzanych witryn niż strony o anime. Szczerze mówiąc to spodziewałem większego rozgłosu w internecie, gdy projekt startował. A tutaj tylko strony o anime.

Nawet ten dziadowski Robotech Academy był opisywany na bardziej różnorodnych stronach (głównie przez nostalgię).
  • Odpowiedz
@bastek66: Przecież ,,ratowanie anime'' to mem/żart , który powstał z tego co pamiętam przed premierą Kill la Kill i jest od tej pory dość często używany. Nie ma to jak wyzywać ludzi od głupków nie znając nawet znaczenia ich wypowiedzi ;)
  • Odpowiedz
@Verken: To jest tak ogromne stado idiotów że im się nie da tego wytłumaczyć. Ciekawe widowisko będzie się działo w przyszłym miesiącu gdy matoły zorientują się że Trigger robi adaptację light novel. Będą obrzucać studio mięchem bo "przestali ratować anime", "zabijają anime".
  • Odpowiedz
@bastek66: Mam wrażenie, że nie zrozumiałeś niczego z mojego wpisu. Trudno, nie będę dyskutował z kimś, kto w każdym zdaniu obraża innych z tak błahego powodu, jakim jest powtarzanie żartu. Społeczność chińskich bajek jak zwykle miła i pomocna. Witam na #czarnolisto
  • Odpowiedz
@Verken: Co tu było do zrozumienia? Wyraziłem swoją opinię bo siedzę głęboko w tym gównie.

kto w każdym zdaniu obraża innych z tak błahego powodu


Motłochu się nie da obrazić.

Społeczność chińskich bajek jak zwykle miła i pomocna


Skąd ci to przyszło do głowy.
  • Odpowiedz