Wpis z mikrobloga

Zastanawiam sie nad zmiana ROMu w SGS3. Do tej pory uzywalem modowanego stocka Omega 4.1.2. Wczoraj wrzucilem Omega 4.3 (v59) i... nadal mnie #!$%@?. Niby dziala ok a za chwile lag. Poleci ktos cos sprawdzonego? CM, AOKP, MIUI? No chyba, ze telefon sie konczy?

Za rady w stylu "zmien na WP, IOS, itp. #!$%@?" dziekuje, pozostane przy swoim. Prosze o rady w temacie.

#sgs3 #android #jakzyc
  • 12
  • Odpowiedz
@Belzee: Działa. Ale czasami się potrafi zaciąć. Po prostu zamula po 45 sekundach aż muszę restartować telefon. Testowałem w systemowym "camcorderze" i w aplikacji googla do robienia panoram (ma też funkcje nagrywania video). Nie znalazłem żadnej innej aplikacji, która nie używała by systemowego camcordera, więc sobie odpuściłem.

Nie wiem jak w S3, ale w S2 spotkałem się z tym kilka razy na internetach. Wyjątkowo rzadka przypadłość.
  • Odpowiedz
  • 1
@Belzee: a tak pozatym to powiem Ci ze chyba coś jest na rzeczy z tym sypaniem się i9300 bo ma gocmoja dziewczyna i jej siostra tez posiada i musze Ci powiedzieć ze w jednym spieprzylo się ładowanie ( rozpoznaje tylko jedna ładowarkę) a w drugim coś z przyciskiem włączania ekrwnu się #!$%@? i inne drobnostki ( z którymi na szczęście sobie poradziłem) starość co poradzisz juz 2 lata z nawiązką od
  • Odpowiedz