Wpis z mikrobloga

Zaciekawiony postem @rafkit, oraz jego sprawozdaniem, zamówiłem koszulkę Manchesteru z sezonu 2014/2015. Link. Koszulka zamówiona 26.08, nadana 29.08, a w domu była 5.09. Rafkit wszystko ładnie opisał, ale ja dołączę zdjęcia elementów które są lepiej wykonane (zaznaczam, że sprzedawca jest ten sam).

http://imgur.com/a/uz7nx

- grawer na guziku

- lepszy haft herbu

- brak wywietrzników (w koszulce meczowej są wywietrzniki, w koszulce dla kibiców ich nie ma)

#united #aliexpress
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheGoto: nie rozumiem z czego wynika ta różnica pomiędzy naszymi koszulkami ^^ pamiętajcie jak zamawiacie proście o zdjęcia w wyższej rozdzielczości albo właśnie herbu.
  • Odpowiedz
a tak btw. myślicie że jakbym napisał do niego że się czuje pokrzywdzony z takiego obrotu spraw to coś zdziałam?
  • Odpowiedz
@rafkit: Ja już bym chyba sobie głowy tym nie zawracał, ale nic nie szkodzi spróbować ;) Mogę porobić jakieś dodatkowe zdjęcia jeśli chcesz je wykorzystać przy reklamacji.
  • Odpowiedz
@TheGoto: cholera, zachęciłeś mnie. na początku myślałem, że te koszulki są jak na zdjęciach - bez logo nike, adidasa itd., a one są dość solidnie wykonane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cygan9: Za taką cenę to koszulka miód malina. Jedyną wadą jest niechlujne szycie w niektórych miejscach, ale to już mój subiektywny pedantyzm :P
  • Odpowiedz
@grigori: Wziąłem rozmiar M. Nie sądziłem, że będę się 'chwalić' swoimi wymiarami na mirko, ale dobra. :D Jak pomagać to pomagać. 176 cm wzrostu, 108 cm w klacie i tu jest spoko, zarówno w długości jak i szerokości. W bicu jakieś +/-38 cm, dlatego jest dość ciasnawo. Myślę, że dla osób nie ciągających żelastwa rozmiar jest idealny, nie zakłamany względem azjatyckich mikrusów.
  • Odpowiedz