Wpis z mikrobloga

#pytanie #pracbaza #praca

Mam pytanie. Wziąłem laptop firmowy do domu i nie mogę teraz odpalić outlooka? Cały czas jest początkowe okno "loading profile" ale się nie otwiera. Zaznaczam że nie mam dostępu do sieci. Outlook musi mieć dostęp do sieci aby się otworzyć, czy może jest tak skonfigurowany żeby otwierał się tylko w sieci firmowej czy jak?

Pomóżcie ktoś bo za parę godzin mam samolot a w mailu miałem dane do lotu :/
  • 10
  • Odpowiedz
@PanCogito: w tych kioskach samoobslugowych wystarczy wlozyc paszport do skanera i numer lotu pokaze automatycznie. Protip: jak lecisz z Warszawy to badz sporo wczesniej chyba ze lecisz biznes klasa, ostatnio sa tam tlumy jak w miesnym za prlu :/
  • Odpowiedz
@PanCogito: zawsze skanuje paszport, ale dowod chyba tez mozna. Drukujesz w tym kiosku karte pokladowa a pozniej czekasz w nieskonczonosc w kolejce zeby oddac bagaz. Chyba ze lecisz z cywilizowanego lotniska (np Monachium), gdzie bagaz mozna oddac samoobslugowo. Pozniej idziesz do kontroli osobistej (nie miej ze soba plynow), w przejsciu skanuja Ci bilet, pozniej zdejmuj pasek i inne metalowe rzeczy, wszystko do pojemnika, laptop musisz wyjac i puscic luzem, przechodzisz
  • Odpowiedz
@PanCogito: powiedz jeszcze z jakimi liniami lecisz, bo jak z jakims ryanairem czy czyms podobnym to moze sie okazac ze nie mozesz przyjsc na lotnisko bez karty pokladowej, za wydruk kasuja jakies dodatkowe pieniadze. Nie dotyczy to jednak normalnych linii lotniczych.
  • Odpowiedz