Wpis z mikrobloga

#dziendobry :-) Życzę wszystkim spokojnego, miłego dnia :-)

To była już 5 noc z rzędu Biphiasic 6+20. Dziś przyszedł moment, o którym pisano w sieci - lekkie targowanie się z sobą i chęć pospania dłużej. Ale trwało to może z minutę ;-)

Nie pamiętam by coś wybudziło mnie w nocy :-! stopery do uszu i otwarte okno, jak zawsze. Muszę przejrzeć nagranie.

#6godzinsnu #sleepasandroid
epigraf - #dziendobry :-) Życzę wszystkim spokojnego, miłego dnia :-)



To była już ...

źródło: comment_jxMSNgCiavXGrYTXbirT1LivBulniRD4.jpg

Pobierz
  • 8
@FantaZy: już pierwszego, a od drugiego dnia - zdecydowanie tak :-) Najważniejsze dla mnie było to, by mieć więcej czasu. Zniknęły problemy z bezsennością, szybko zasypiam. Przedtem budziłem się niewyspany, miałem problem ze wstawaniem - szczególnie wczesnym rankiem. Teraz jest lepiej i bardzo pasuje to do mojego trybu życia (jestem "sową"). Mogę popracować do późna i wstać wcześnie rano z kolejną dawką energii na cały dzień :-)

Kładę się 00:40 (20
@FantaZy: Tuż obok poduszki. Akurat mam składane łóżko, więc telefon nie wypadnie. Jeśli nie masz takiej możliwości, możesz dla bezpieczeństwa położyć na podłodze miękki koc :)

Polecam, spróbuj. Dużo na temat tego rodzaju snu jest napisane w angielskiej Wikipedii i ogólnie w sieci.