Wpis z mikrobloga

@chozi: a co jeszcze byś chciał osiągnąć? moim zdaniem bardzo ładny zbiorniczek. Sam się noszę z zamiarem założenie czegoś od jakichś 3 lat i nie mogę się zabrać.
@chozi: ale super. Miałam akwarium, ale jak na razie się z tego wyleczyłam. Nie miałam dużego zbiornika (75l) i ciągle glony, mimo wyrównywania wszystkich parametrów wody, ciągłej pielęgnacji i zachodzenia w głowę o co chodzi, w końcu zlikwidowałam. Zazdroszczę
@robvan: bardziej zagospodarować 3 plan i zagęścić trawnik.

@LordOfTheBananas: Podłoże to JBL Manado + substrat tej samej firmy - w sumie prawie 30l w zbiorniku 240l

@washington: Kurcze, widzisz a miesiąc temu sprzedałem 112l baniaczek :)

@Konkol: Szkoda, że Ci nie wyszło. Ale wiesz... Ja w sumie oprócz CO2 i węgla w płynie nie stosuję nic i glona na oczy nie widziałem.
@TadeuszSynZygmunta: trawnik tak zarośnięty, bo czekałem na kolegę aż przyjedzie go wreszcie odebrać - jutro przycinka. Co do tyłu to na pewno coś się jeszcze pojawi. A filtr w środku, to aquael turbo 1000, który spełnia 2 funkcje - jako mechaniczny i przede wszystkim jako cyrkulator wody. Zewnętrzny to kubełek o wydajności 1500l/h (jeśli dobrze pamiętam)
@TadeuszSynZygmunta: klinowych jest 15, a w krzakach pochowało się jeszcze 15 rasbora brigittae. Wkrótce te ostatnie zostaną oddane w dobre ręce, a w ich miejsce wskoczą microrasbora galaxy (tej samej ilości). Dodatkowo jest ok 25 krewetek RC (mnożą się jak wściekłe) i 7 otosków (było 10, ale 3 się nie zaaklimatyzowały( ͡° ʖ̯ ͡°) Docelowo to akwarium głównie roślinne miało być, ale jako że córki żyć nie