Wpis z mikrobloga

W obliczu wojny rosyjsko-ukraińskiej, w Internecie często pojawia się określanie Ukraińców mianem „banderowców”. Raz za razem pojawiają się pasty odnośnie okrucieństwa UPA, i przypominanie o ukraińskich zbrodniach. Jednak jakoś mało mówi się, o historii rosyjskich zbrodni wobec Polaków. Żeby nie pisać rusofilom i ruskim trollom tego samego za każdym razem, sporządziłem krótką listę zbrodni rosyjskich dokonanych na Polakach.

Znajdziecie ją tutaj

Zawołałbym Cię @Stadler , gdybyś nie był zbanowany XD

#ukraina #rosja #historia
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawelwirtualny: Nie wiem czy bym zaczął, czy nie, ale pisanie, że Polska jest dla nich w tej chwili całkowicie nieistotna to po prostu mijanie się z prawdą.

Nasze obecne możliwości są takie, że możemy próbować wkładać kij między rosyjskie szprychy na Ukrainie wyłącznie poprzez działania dyplomatyczne. Poza tym, jeśli ktoś tu do #!$%@? nędzy nakręca do wojny, to są to Rosjanie, których wojsko jest w tej chwili obecne na terytorium
  • Odpowiedz
Nie wiem czy bym zaczął, czy nie, ale pisanie, że Polska jest dla nich w tej chwili całkowicie nieistotna to po prostu mijanie się z prawdą.


@Dramir:

Tak, przyznaje, za szybko pisze, chodzilo mi, ze do niedawna byla malo istotna. Calkowicie nieistotna oczywiscie nigdy nie byla, ani nie
  • Odpowiedz