Wpis z mikrobloga

Mirki #ufo widziałem. 25 sierpnia wraz z moim kolegą około godziny 23 widzieliśmy coś podobnego do statku obcych wraz z dwoma czerwonymi punktami które świeciły pulsacyjnie i były oddalone od siebie i statku na ~100/150 metrów. Statek był od nas oddalony nie więcej niż kilometr tak jak na obrazku nr. 4. My to niebieska kropka a UFO to większa biała i dwie mniejsze czerwone przed nią. Na początku pojazdy nie poruszały się były na wysokości kilkuset metrów nad ziemią. wyglądało to jak na rysunku nr. 1 po około minucie od zobaczenia UFO czerwone kropki pojawiły się po drugiej stronie pojazdu jak na rysunku nr. 2 po chwili czerwone kropki wraz ze statkiem który był za nimi zaczeły

lecieć w dość wolnym tempie <100km/h w kierunku który podany jest na rysunku nr. 4. Wszystko trwało około 5 minut. Niestety nie udało nam się tego udokumentować ponieważ kolega miał zbyt słaby aparat w telefonie a ja słabą baterię i nie udało mi się uruchomić aparatu w telefonie.

Współrzędne Google Maps w którym w przybliżeniu znajdowało się UFO: 52.234025, 18.342304

#ufo #kosmici #obcy #nol #konin
Pobierz luka93 - Mirki #ufo widziałem. 25 sierpnia wraz z moim kolegą około godziny 23 widzie...
źródło: comment_ZC4V1XuKMMvlfIphqbgygoXOKfuPI9ww.jpg
  • 13
byt słaby aparat w telefonie a ja słabą baterię i nie udało mi się uruchomić aparatu w telefonie.


Współrzędne Google Maps w którym w przybliże

@luka93: też jak byłem mały miałem podobną sytuacje, jakiś obiekt leciał, pod spoem migał na czerwono biało. Szkoda że tate gadł wtedy z kolegą i miał na mnie #!$%@?
@jack-lumberjack: wiem że jest lotnisko w powidzu ale prosze Cie to było tak dziwne że nie moglbyc to ani helikopter ani dron poza tym masz na obrazku jak to wygladało poza tym te dwie kropki byly w jednym miejscu a po chwili pojawily sie po drugiej stronie.