Wpis z mikrobloga

Ale to #knp staje się marne aż żal patrzeć i słuchać

1. Korwin śpi, zamiast wziąć to na klatę i powiedzieć: zdarza się. To sprzedaje bajkę jak to jest tam nudno i musi zamykać oczy przez te głupoty. A na zdjęciu jest tak #!$%@? że nie dziwię się że Niesiołowski uznał to za obrzydliwe. Mi też się to nie spodobało

2. Wipler rozmowę w TVN zaczyna od: W internecie jest taki mem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ile Ty masz lat kurde człowieku by się podniecać obrazkiem z internetu? Tak dzień zaczynają dzieci w gimnazjum:

A wdziałeś tego mema?


3.Przywalanie się że Tusk 5 lat temu pozornie był w dobrych relacjach z Putinem. Niedźwiadki czy coś takiego... No co to ma wspólnego z dyskusją i obecną sytuacją?

4. Wipler zmienia zdjęcie profilowe na Niesiołowskiego prawdopodobnie dłubiącego w nosie a zdjęcie w tle to śpiąca para prezydencka.

Jego "fani" zamiast to potępić, bo to oczywiście kretyńskie zachowanie to liżą się po #!$%@? w komentarzach pisząc jak to @przemyslaw-wipler

Zaorał/Zmasakrował lewaka/Zniszczył komunistyczne ścierwo


I to ma być partia aspirująca do przejęcia pełnej władzy w Polsce?

Czy o takie coś walczyliście?

  • 104
  • Odpowiedz
@gkpl: Ooo, widzę, że nie tylko ja zauważyłem brak argumentów u Ciebie ;) najpierw wytykasz Wiplerowi bycie gimbusem, bo memy, a później - dooobra, zostawmy to. No poważne to było jak nie wiem. Naszczekasz, a później dobra, dobra, kończymy, to koniec faktów, więcej faktów po faktach w faktach po faktach.
  • Odpowiedz
A wszelkie inne zagranie -kto mieczem wojuje od miecza ginie - to przysłowie nie wzięło się znikąd. PO wypuszcza jakąś gównografikę o przyszłych potencjalnych ministrach, odeprzyjmy to. Profilowe na fb @przemyslaw-wipler to jest dla mnie KO - Niesioł pewnie powie że to parszywe zagranie godne nastolatka przepełnionego nienawiścią, że nie ma czasu na takie zagrania, że Wipler to ktoś niedojrzały, że pluje jadem i niech #!$%@? do PiSu, ale pewnie zanim
  • Odpowiedz
Korwin śpi, zamiast wziąć to na klatę i powiedzieć: zdarza się.


@gkpl: Ale co, ma mówić, że śpi, nawet gdy naprawdę nie śpi? JKM otwarcie mówi, że jest wrogiem demokracji, a to cięższy kaliber niż to, że się zasnęło - więc gdyby naprawdę spał, to by to przyznał bez oporów.
  • Odpowiedz
JKM otwarcie mówi, że jest wrogiem demokracji, a to cięższy kaliber niż to, że się zasnęło - więc gdyby naprawdę spał, to by to przyznał bez oporów.


gdyby naprawdę spał, to by to przyznał bez oporów.

@kunajk: żelazna logika. Szkoda tylko, że krul nie jest prawdomówny
  • Odpowiedz
@gkpl: No może jeszcze zrób jakąś analizę naukową jego pozycji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spał to spał (nie powinien)- na cholerę drążyć temat. Sam napisał : Jeżeli nawet spałem to znaczy że przemówienie było cholernie nudne.
  • Odpowiedz
@gkpl: jedyne z czym sie nie zgadzam to pkt 1.Wedlug mnie Korwin roni to, co zaplanowal i demonstruje calemu swiatu, ze ma gdzies unie europejską wedle wlasnych poglądow.

Z resztą sie zgadzam - mentalna gimbaza.
  • Odpowiedz
@gkpl: Powiem Ci, że na początku byłem skory głosować na KNP, ale teraz jak delikatnie lizneli władzy to widać, że to oszołomy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@gkpl: Żal patrzeć i czytać to twój komentarz.

1. Korwin nie sprzedaje bajek, tylko mówi prawdę. Gdyby spał to powiedziałby, że śpi. Ale jeśli ktoś zna Korwina to wie, że tylko daje odpocząć oczom. Często tak robi podczas debat, kiedy musi czekać długo na swoją kolej. A ostatnio nawet zdarza mu się to podczas wywiadów.

2. Tu się zgadzam i w ogóle jestem przeciwny używania slangu netowego w kontekście Korwina czy KNP, bo to są sprawy poważne, a nie tania rozrywka dla dzieci. Niestety, chcemy czy nie ta moda zaczyna trafiać do świata mediów i
  • Odpowiedz
@Velati: Majstersztykiem intelektualnym Wiplera były jego tłumaczenia po alkoholowej wpadce.

@jah00 Jeśli naprawdę uważasz, że Korwin nie śpi, tylko daje odpocząć oczom, to współczuje ci, bo masz mózg wyprany do cna.
  • Odpowiedz