Wpis z mikrobloga

Hahahahaha!

Właśnie padłem ze śmiechy. Nie wiem czy słyszeliście, ale po wycieku nagich zdjęć JLaw na Redditcie założone subreddita "The Fappening". W pewnym momencie ktoś sypnął pomysłem aby charytatywnie z tej okazji zacząć przeznaczać trochę grosza na fundację walczącą z rakiem prostaty. ( ͡º ͜ʖ͡º) Było o tyle nieźle, że donacji poszła jakaś ogromna ilość i zaczęto o tym pisać nawet w Timeie.

Teraz patrzę, że fundacja zdecydowała się oddać darowane pieniądze, bo nie chce żerować na tragedii poszkodowanych celebrytek.

Pierwszy komentarz do tej wiadomości rozwala wszystko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla nie znających angielskiego:


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#heheszki #reddit #celebgate #rak
  • 21
  • Odpowiedz
@eurphie: mimo wszystko ja bym nie chciał żeby sponsorowal mnie człowiek który dorobil się wyłącznie na cudzej krzywdzie... No ale to jest fundacja z konkretnym celem to mogła się spytać o zdanie tych którym pomaga (chorzy, naukowcy, lekarze...)
  • Odpowiedz
@Moloch99: ktokolwiek podjął decyzję o zwrocie tych środków, powinien zostać zlinczowany przez #!$%@? tłum facetów po 50-tce.

To jeden z większych debilizmów, o jakich ostatnio czytałem, a to JEST osiągnięcie.
  • Odpowiedz
ja pierdziele, co za głupota. Pieniądze nie śmierdzą


@Saashaa: No właśnie nie głupota, a dobre zagranie. Raz, bo tym zwrotem skupili na sobie uwagę mediów (czyli mogą teraz liczyć na więcej kasy), dwa, bo przyjęciem straciliby potencjalne datki w związku z popsuciem sobie opinii.

Było o tyle nieźle, że donacji poszła jakaś ogromna ilość


@Moloch99: z tego co czytałem to 6000$, czyli niezbyt ogromna
  • Odpowiedz