Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dotarło w końcu do mnie sj4000 SJCAM z wifi.

Podsumowując:

- Kupione na foxoffer 14.08 (wtedy po cenie 99$ + akcesoria za 16$)

- W WER Zabrze wylądowało 23.08, listowne powiadomienie z celnej przyszło 26.08 i w tym samym dniu wysłany został z mojej strony mail

- Dziś 02.09 przesyłka dotarła do mnie, do zapłaty vat + opłaty pocztowe (82zł + ok 6,80zł) - od kwoty 115,97$

Co do samej kamery, z ważniejszych informacji, których nie było przy sj4000 :

- aplikacja do obsługi połączenia wifi na androida działa całkiem dobrze, z poziomu aplikacji mamy dostęp do wszystkich opcji kamery, jeśli chodzi o opóźnienie myślę, że jest to jakieś 0,5-1 sec, zasięg do tej pory sprawdzony w drugim pokoju

- z pierwszych obserwacji wynika, że bateria musi być co najmniej w połowie doładowana, żeby obsługiwać wifi, w innym przypadku kamera za chwilę się wyłącza

- dostępny język polski (pojawia się nawet ę i ą)

- wersja softu: W20140811V01

ps1: w międzyczasie kupiłem jeszcze ładowarkę stacjonarną z dodatkowym akumulatorkiem, chińczyk dorzucił kabel

tu: http://www.aliexpress.com/snapshot/6202093429.html

ps2: przykro, że paczka z Singapuru idzie szybciej niż załatwiane są procedury celne w mieście oddalonym o kilkanaście kilometrów ( ͡º ͜ʖ͡º)

ps3: nie miałem specjalnie czasu na zrobienie zdjęć wszystkiemu, ale każdy kto przeglądał/przejrzy tag zna akcesoria dołączone do tego sprzętu

#aliexpress #pokazzakupy #foxoffer #sj4000
Pobierz chopers - Dzisiaj dotarło w końcu do mnie sj4000 SJCAM z wifi.



Podsumowując:

- Ku...
źródło: comment_VX6vdXe5SLWVQcPCY29wvzPjCmWtx6qJ.jpg
  • 13
@chopers: dzięki za info ;]

ja kupiłem TUTAJ za 95$ 18.09 i dzisiaj dostałem taką wiadomość (w odpowiedzi na moje narzekanie odnośnie niedziałającego trackingu):

hello,


Wifi version is new product, factory need to make sure it is good and


send to us.


however 10 days pass, still have some problem.


It finally pass quality inspection today, so that we will have goods


tomorrow. And ship it with the tracking number.


---------------------
@chopers: Ile minut nagrywania z wifi bateria wytrzymuje? Da radę po wifi usuwać filmiki? A jeśli da, to nawet te zabezpieczone?

Chyba sobie zamówię wersję z WIFI a obecnego SJ4000 odsprzedam na alledrogo z zyskiem xD
@chopers: Witam, mógłbyś sprawdzić jaki masz najkrótszy czas automatycznego wykonania zdjęcia ? Pytam bo doszła mi Sjcam bez wifi i mam 5s... a z neta znalazłem że poprzednie wersje miały już 3s... wersja softu N20140830V01
dzięki serdeczne, facet w sofcie z połowy sierpnia też miał a ja niestety mam z 30.08 i mam już tylko 5s a sprzętowo dałoby radę ogarnąć 3s tylko ten soft...