Wpis z mikrobloga

Ej, Mirasy!

Seks oralny jest passe. Użytkownik @insejn twierdzi, że wszyscy którzy go lubią są chorzy psychicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dla mnie to nie tyle jakas wielka choroba psychiczna, ale pod jakies zaburzenia podchodzi. tym bardziej lizanie #!$%@? - nie uwazam tego za normalne (w sensie zdrowe) zachowania, tylko za zboczenie. nie wiem jak mozna lizac #!$%@? kobiecie, tzn jeszcze moglbym zrozumiec jak ktos sie poswieca i chce za wszelka cene jej sprawic jakastam przyjemnosc (tylko od czego wtedy ma #!$%@??), ale spotkalem sie z takimi opiniami, ze lizanie kobiecie #!$%@? podnieca FACETA i dla mnie taki czlowiek jest chory psychicznie. przepraszam za slownictwo i plz eot


#shitwykopsays #rewolucjaobyczajowa
M.....9 - Ej, Mirasy! 

Seks oralny jest passe. Użytkownik @insejn twierdzi, że wszys...

źródło: comment_EtIt7w1hCtaBmicrrJ6kSQgRGX6r4q3y.jpg

Pobierz
  • 174
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba przejmę odpowiedzialność za swój wpis bo to on rozpętał gównoburzę.

Po pierwsze @insejn twoja sprawa, że nie lubisz seksu oralnego, nikt by nie miał o to pretensji, gdyby nie fakt, że wpierw określiłeś osoby go lubiące jako chorych psychicznie. Jestem pewien, że zdecydowana większość nie ma problemu z jego uprawianiem. Stajesz więc w mniejszości, która na dodatek swoją niechęć zrzuca na rzekome psychiczne problemy innych.

Po drugie do kwestii tego
  • Odpowiedz
@Moloch99: Jej pytanie o tym, co ja na to było na niskim poziomie i nie bardzo związane z tematem dyskusji (napisalem, ze dla mnie takie osoby sa odmiencami i nie bede ich tolerowal - temat (całkiem inny temat) rzeka), wiec odpowiedzialem tez zbytnio nie wysilając swojego mózgu. Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekiwala i dlaczego w ogole zadala to pytanie - imo takie karmienie trolla, za ktorego mnie macie.
  • Odpowiedz
@insejn: moje pytanie było pokierowane ciekawością i wiem że mnie to kiedyś zgubi

(nie żebym się przejmowała, co ludzie myślą ale bywam ciekawa) moja ciekawość wzięła się stąd, że IMHO masz problem z seksem oralnym więc byłam ciekawa czy i jaki będziesz miał problem ze mną.
  • Odpowiedz
Poczytałem i uważam dzieci, że strasznie krótko was w tej szkole teraz trzymają, może musicie chodzić na jakieś zajecia dodatkowe, bo wam się w dupach poprzewracało od tego wolnego czasu...
  • Odpowiedz