Wpis z mikrobloga

Ej, Mirasy!

Seks oralny jest passe. Użytkownik @insejn twierdzi, że wszyscy którzy go lubią są chorzy psychicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dla mnie to nie tyle jakas wielka choroba psychiczna, ale pod jakies zaburzenia podchodzi. tym bardziej lizanie #!$%@? - nie uwazam tego za normalne (w sensie zdrowe) zachowania, tylko za zboczenie. nie wiem jak mozna lizac #!$%@? kobiecie, tzn jeszcze moglbym zrozumiec jak ktos sie poswieca i chce za wszelka cene jej sprawic jakastam przyjemnosc (tylko od czego wtedy ma #!$%@??), ale spotkalem sie z takimi opiniami, ze lizanie kobiecie #!$%@? podnieca FACETA i dla mnie taki czlowiek jest chory psychicznie. przepraszam za slownictwo i plz eot


#shitwykopsays #rewolucjaobyczajowa
M.....9 - Ej, Mirasy! 

Seks oralny jest passe. Użytkownik @insejn twierdzi, że wszys...

źródło: comment_EtIt7w1hCtaBmicrrJ6kSQgRGX6r4q3y.jpg

Pobierz
  • 174
  • Odpowiedz
@Moloch99: Nie chodzi o logike tylko o swiatopoglad wypaczony. Kiedys weszlem w dyskusje z katecheta na religii i mowil ze mozna wszystko lub prawie wszystko tylko facet musi dojsc w drogach rodnych. Ogolnie nie wiem dlaczego jest takie a nie stanowisko kosciola, i nie obchodzi mnie to.
  • Odpowiedz
Na podstawie tego, ze napisalem, ze nie kreci mnie wizja bycia strona czynna przy seksie oralnym (nie napisalem tak jak twierdzi OP, ze kazdy kto lubi seks oralny jest chory psychicznie, bo kazdy, kto probowal, wie, ze taki lodzik sprawia mniejsza lub wieksza przyjemnosc), wywnioskowaliscie, ze mam 12 lat, jestem pedalem i bylem gwalcony w dziecinstwie. Polecam sie zastanowic kto tutaj tak naprawde jest nienormalny.


@insejn: Po głębszym zastanowieniu nadal
  • Odpowiedz