Wpis z mikrobloga

Ku mnie, ku mnie - pora na pięćdziesiąte ósme wydanie #mirkoligaps3!

-----------------------------------

MIEJSCE 5

Dajcie mu trzy dni grania w The Darkness 2, a pojawi się w piątce tygodnia - mowa o @Munchhausen, który załapał się do wyróżnienia gromiąc przeciwników Jackiego Estacado.

MunchhausenPL zajmuje piąte miejsce po raz drugi, a w Top 5 pojawia się po raz szósty.

MIEJSCE 4

W o jedną grę więcej grał @nilhir - jego punkty pochodzą z Crysis 3 i Proteus. Jak widać po naszym koledze - jeszcze kogoś obchodzą gry z Plusa ;)

GRATULUJĘ ZDOBYCIA TYTUŁU GRACZA MIESIĄCA!

NilhiR po raz pierwszy znajduje się na czwartym miejscu, a w Top 5 pojawia się po raz dziewiąty.

MIEJSCE 3

Na dwie gry postawił też @dzangyl, jeden z weteranów rozgrywek. Jego wyborem były GRID 2 oraz Assassin's Creed Brotherhood - łap brąz!

To już trzeci brązowy krążek w karierze MiSzCzU90, a ogólnie czwarty medal. Po raz dwunasty zjawia się w Top 5.

MIEJSCE 2

Nie tak dawno debiutował w rozgrywkach, a już bije się o najwyższe lokaty - mowa o @disufhs89ws34oklrsfs, któremu dużo do wygranej nie zabrakło. Dwie platyny (Hotline Miami i GRID 2), a oprócz tego pucharki z PixelJunk Shooter Ultimate, Metrico, Rayman Legends, Tekken 6 - srebro nad wyraz zasłużone!

Pierwsze srebro, pierwszy medal, pierwsza wizyta w Top 5 - zapraszamy po więcej!

MIEJSCE 1

Niekiedy warto postawić na ilość - @Radosz86 coś o tym wie! Jego zmagania w Assassin's Creed Freedom Cry, Broken Sword 5 The Serpent's Curse, Far Cry 3 Blood Dragon, Dungeon Hunter Alliance, F1 Race Stars i Castle of Illusion Starring Mickey Mouse zaowocowały i dały mu złoto! Gratulacje!

Radosz86 wygrywa po raz czwarty (poprzednio #41, #42, #43), zdobywa swój dziewiąty medal i po raz trzynasty pojawia się w składzie Top 5.

GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '13: Liquid-Snake-PL

GRACZ MIESIĄCA - WRZESIEŃ '13: Veganik

GRACZ MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK '13: Veganik

GRACZ MIESIĄCA - LISTOPAD '13: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - GRUDZIEŃ '13: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - STYCZEŃ '14: Brozyn88

GRACZ MIESIĄCA - LUTY '14: fejfah

GRACZ MIESIĄCA - MARZEC '14: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - KWIECIEŃ '14: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - MAJ '14: Radosz86

GRACZ MIESIĄCA - CZERWIEC' 14: jarbisek

GRACZ MIESIĄCA - LIPIEC '14: ColekPL

GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '14: NilhiR

19 - NilhiR (gratulacje!)

17 - Radosz86

14 - Veganik

13 - Ganek94 & magdaknapik

11 - MiSzCzU90

7 - andziela & arnold87pl

5 - oskarek089 & MatysVita

4 - Wukau & fejfah & jarbisek

3 - MunchhausenPL

1 - kuba6681 & PanKawa

-----------------------------------

Jak powstaje tabela? O 01:01 (UK), w poniedziałek, robię screenshota podsumowującego nasze zmagania. Tabela ulega zmianom z godziny na godzinę, ale to właśnie wtedy podsumowuję nasze tygodniowe boje.

Jak dołączyć do zabawy? Załóż konto na TrueTrophies, wyślij mi zaproszenie do znajomych (ew. podaj jako reffera Ziomano przy rejestracji - w ten sposób system automatycznie wyśle zaproszenie), a ja odwdzięczę się zaproszeniem do ligi. By trafić do tabeli należy mieć konto od 7+ dni.

Pamiętajcie zalogować się na TrueTrophies raz na jakiś czas!

Zalogowani uczestnicy mogą sprawdzić ligę pod tym adresem.

Spamlista:

@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @KORraN @martin-marti @klinik96 @klik34 @jarbi @paniczklos @Brozyn @Krolowiec @Colek @Vegan @PanKara @acetone @Zakakaikane @Howkin @Masterczulki @memfis91 @desygnat @vervurax @Brylant @kostner @Nizki @loss @chogi @Grumens @Omka @Bimbeer @kermitsl @Wandsbeker @diwi @Wukau @CrossX @ADSSADFDFS @ReeGall @Fejfer @gopix @psposki @andziela @yacolek @Hajak @Dark @JazzBlurr @menmikimen @skruczysyn @Miton3 @wlochatyjoe @So_I_Scream @nilhir @cherryq @REMIR3X @Radosz86 @SpiderFYM @M4ks @Matyson @pazdzioch564 @RayRayRay @Sad- @kuba668 @ferus_info @Mr_Trabalski @Paputka @disufhs89ws34oklrsfs @PanKawa @maciekpod @Xayan

#mirkoligaps3wyniki
Z.....n - Ku mnie, ku mnie - pora na pięćdziesiąte ósme wydanie #mirkoligaps3!



---...

źródło: comment_LkJ355xiS4wOTVwf0oTmcuD5UNkiRL03.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Zioman: Miałbym platynę, ale zamiast wbijać w ostatnich godzinach brakujące drobniaki postanowiłem obejrzeć mecz Realu. Mecz, który przegrał 4:2, choć prowadził 0:2... Kapitalna decyzja :D
  • Odpowiedz