Wpis z mikrobloga

Troche bedzie #niepopularnaopinia ale już mnie to mocno #!$%@?. Mirki, nie wydaje wam sie że coś #!$%@? dużo ostatnio #polakicebulaki albo #cebulacontent? No ja #!$%@? ileż #!$%@? można. Też sobie lubię pośmieszkować, ale zaobserwowałem tendencję do wyzywania każdego polaka od cebulaka.

To prawda, mamy wady narodowe, troche śmiechu z cebuli jeszcze nikomu nie zaszkodzilo, ale nie chodzi mi tu tylko o #mirko, ktos cos #!$%@? odrazu zostaje polakiem cebulakiem no #!$%@? mać! Zajebisty sztandar narodowy! "Chodź Seba, może #!$%@? zaprojektujmy cebulomiasto i obniżmy #!$%@? tam ceny cebuli bo każdy przecież jako prawilny cebulak musi #!$%@? chociaz 2 cebule dziennie". Nosz #!$%@? przez okres wojny okazalismy sie silnym narodem, czasy PRL tez nie wypadly zle bo #!$%@?śmy spod Ruskiego kapcia, a teraz zbudujmy polski cebulowy sztandar! No ludze smiech smiechem ale kazdą sutuację sprowadzać do "hahaha ale CEBULA! SŁYSZYSZ SEBA? HAHA ZNOWU MAM BEKE Z CEBULI BO MOJ SASIAD WYSZEDL W KLAPKACH WYRZUCIC SMIECI HAHAHAA! PODRZUĆMY MU CEBULE POD DRZWI ZEBY WIEDZIAL JAKIM JEST #!$%@? CEBULAKIEM Z CEBULANDII. EJ #!$%@? TYLKO MY JESTESMY TAK MALO CEBULOWI. MOZE WYJEBMY Z TEGO KRAJU HEHE, ALE CZEKAJ NAJPIERW ZOSTANE PREZYDENTEM BO MUSZE ZMIENIC NASZEGO PIEKNEGO ORŁA SYMBOL WOLNOSCI NA #!$%@?ą WIELKĄ DORODNĄ CEBULĘ SŁYSZYSZ SEBA? CEBULEEEEE HAHAHA"

Troche ogłady wymagam. Czy to tak #!$%@? wiele?! Ze wszystkiego można pośmieszkować, ale no #!$%@? bez przesady, powtarzany żart sie #!$%@? nudzi.

#oswiadczenie , troche #boldupy no i #niepopularnaopinia

  • 3