Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą kobiety rozmawiające przez telefon i prowadzące samochód. Nie ogarniają totalnie co się dzieje, #!$%@?ą się wszędzie zatrąbisz na nie to obrażone bo przecież jej wolno jest w końcu kobietą! Generalnie jeżdżąc po polskich drogach można odnieść wrażenie że kobiety nie myślą wykonują sucho to czego się nauczyły. Jakieś zwężenie to kobieta na bank Cie nie wpuści, to samo jak próbujesz wjechać na drogę gdzie jest korek ona jedzie i to jest ważne a Ty stój! Zatrzymują się na przejściach dla pieszych w korku bo nie widzą problemu. Zwróć im uwagę, to jeszcze Cię zaczną #!$%@?ć z tego swojego Q5.

#boldupy #kobietynatory #bekazrozowychpaskow #samochody
  • 3
@johni4k: Dostałem mandat za gadanie przez telefon podczas jazdy 2km/h w zasadzie odebrałem telefon kończąc manewr parkowania i tym bardziej #!$%@?ą mnie frajerzy, którzy jeżdżą i gadają. Baby za kierownicą to zło - 90% się nie nadaje na drogę. Kiedyś widziałem jakiś program gdzie Kobieta się tłumaczyła policji, że to nie jej wina bo ona jest kobietą i miała pierwszeństwo we wjeździe na rondo ;) ;) uśmiałem się niemiłosiernie, biedny policjant