Wpis z mikrobloga

mirki, mam okazję kupić macbooka air 13" 2012 ale z uszkodzoną matrycą - nie działa jej podświetlenie. w jasny dzień śmiało można korzystać, ale w nocy poprostu nic nie widać bez świecenia latarką xD ile może kosztować naprawa, co się mogło zepsuć?

90% czasu pracuję na zewnętrznym monitorze, więc nie jest to wielki problem, ale zawsze rozsądnie było by to naprawić i móc brać go ze sobą na zajęcia czy gdzieś

#laptopy #komputery #informatyka #macbook #apple #serwispc
  • 10
  • Odpowiedz
@jankotron: że tak powiem - tego to ja się spodziewałem, bardziej chodzi mi o to czy jest to wymienne jako osobna część, czy raczej trzeba się liczyć z wymianą całej matrycy, a jeżeli tak to czy ktoś się orientuje jaki to koszt?
  • Odpowiedz
@gkpl: ciągle = na studiach, a zdarza mi się na weekendy wracać do domu, czasami wziąć lapka na uczelnię - musi to być komputer przenośny. maca rozważam tylko przez pryzmat tego, że mogę mieć go w bardzo, bardzo okazyjnej cenie z pewnego źródła ;)
  • Odpowiedz
@gkpl: 400zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

za tyle to ja go chętnie kupię nawet jak się nie da naprawić i będzie mi służył jako stacjonarny, a aktualny laptop będzie tym przenośnym, ewentualnie jak się da naprawić to aktualny pójdzie na pokrycie kosztów naprawy
  • Odpowiedz
@gkpl: laptop kolegi, raczej dba o sprzęty. ani nie upadł, ani nie jest zalany - podobno samo z siebie, a że po gwarancji i nie chciało mu się naprawiać kupił model late 2013 a ten odłożył na półkę..
  • Odpowiedz