Wpis z mikrobloga

@lukaszwasyl: Zarypista przeróbka/cover. I jak powiedział/napisał na fb Cezik : 'Oryginału nie należy krytykować, bo bez niego nie byłoby tej przeróbki' ( dużo ludzi pisało w komentach, że z gówna ukręcony bat itd.).
@The_Apostate: Wiem, że się nie znamy i mogę się mylić, ale odnoszę wrażenie, iż twierdząc o gustach to, co twierdzisz, możesz być nie do końca rozgarniętym człowiekiem. Stąd moje przypuszczenia o braku znajomych i przyjaciół.
@The_Apostate: Każdy rodzaj muzyki ma swoje zadanie, grupę docelową, swoje plusy i minusy. Jeśli o mnie chodzi lubię czasem posłuchać Korsakova, a czasem Metalliki. A i czasem Cezika, czy jakiegoś Weekenda. Pytanie, czy muzyka klasyczna stoi na tym samym poziomie, co disco polo, jest trudnym pytaniem i odpowiedź zależy od zbyt wielu czynników, aby jej w ogóle udzielić. Uważasz, że skoro tak twierdzę, nie mam gustu?
@killerpizza: Skoro nie potrafisz jednoznacznie stwierdzić, czy muzyka klasyczna jest lepsza czy gorsza od disco polo to ewidentnie mamy do czynienia z bezguściem. Ale tak jak już mówiłem - nie każdy musi się interesować muzyką, ktoś słucha tych wszystkich popłuczyn, skoro jest na nie popyt :]
@The_Apostate: Muzyka to temat rzeka. Gust (lub jego brak) to też temat rzeka. Możnaby tak długo swoje argumenty wysuwać. Zakończmy ten dialog w pokoju powyższym stwierdzeniem, że nie każdy muzyką musi się interesować, ale też nie generalizujmy. Pozdrawiam.