Wpis z mikrobloga

Wreszcie się zmotywowałem. Postanowiłem wgrać #cyanogenmod na mojego galaxy mini, a co mi tam. Pierwsze problemy pojawiły się już przy CWM. Okazało się, że mam galaxy mini w wersji 'plus' z dodatkową literką "i" na końcu nazwy (GT-S5570I) i jest pod to już inny cwm. No ale znalazłem, działa jak należy. Przyszedł czas na jakiś system. Pobrałem cmoda 11, spróbować jak to zadziała. Oczywiście wersja pod ten mój GT-S5570I. Instalujemy. I tu błąd. Otóż system jest pod GT-s5570i oraz pod GT-S5570i, ale pod GT-S5570I już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i co począć? Próbowałem z trzema systemami, które znalazłem, wszędzie to samo :(

#galaxymini #android #mozektospomoze
  • 2
@Spikasny: wątpię żeby producent nazywał 2 telefony różniące się wielkością końcowej litery :) a skoro piszesz że systemy nie są pod twój telefon to znaczy że... nie są. Nie zainstalujesz systemu stworzonego pod inne urządzenie. Szukaj na xdadevelopers.com, jak tam nie ma, to nie ma nigdzie. Pamiętaj że cm jest otwartoźródłowy co oznacza że możesz go sobie skompilować samemu, nawet widziałem kiedyś tutorial jak to zrobić. Podobno nie jest to trudne,
@Pietrek558: wiem że to dziwnie brzmi ale tak jest. Pobrałem oczywiscie z xda. Roznica jest tylko tej literki, przez co instalacja jest anulowana. Napisze jeszcze do tworcy tej wersji cmoda, moze dowiem sie cos wiecej.

Dzjeki za odpowiedz