Wpis z mikrobloga

#mirkowp wkracza w fazę poprawek kosmetycznych, wydajnościowych i innych detali. z rzeczy brakujących nie ma jeszcze m.in. strony profilu użytkownika, ale to nie jest must-have na teraz.

skoroby było pre-alpha to może czas na szersze testy alpha we wrześniu? :)

jest miejsce dla pięciu kolejnych osób

warunki:

1. trzeba posiadać VS2013 z Windows Phone 8.1 Application Deployment (bez tego nie zainstalujecie appki do października)

2. trzeba napisać jakąś sensowną funkcję appki (choćby drobiazg), której nie wypisano tutaj http://www.wykop.pl/wpis/9163806/achtung-bojowkarze-w-przyszlym-tygodniu-rozpoczyna/ i której nie ma w appce (to można ze screenów i komentarzy wywnioskować).

3. każdy użytkownik może napisać tylko jedną sugestię (jeśli napisze więcej, pod uwagę przy ewentualnej selekcji będzie brana tylko pierwsza).

rozwiązanie za około tydzień.

po wybraniu dostaniecie dostęp do listy na wunderlist, gdzie będzie można (a właściwie trzeba - po to są testy) zgłaszać poprawki

i jeszcze mały disclaimer:


z racji ostatniej soboty miesiąca wszystkie plusy z tego wpisu przekazywane są w całości dla dewelopera i twórcy aplikacji: @LubieLiscie

#bojowkawindowsphone i #windowsphone - bo czemu nie :)
m.....i - #mirkowp wkracza w fazę poprawek kosmetycznych, wydajnościowych i innych de...

źródło: comment_MRpmbC2ym5uHQx6vySe1PLu561iTCHPC.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalkosecki: Nie patrzyłem poprzedniego wątku ani nie chcę dołączać do testów, ale możliwość wybrania kilku tagów i pobierania z nich tapet by się przydała(chociaż to trochę niebezpieczne ( ͡º ͜ʖ͡º)), albo żeby apka robiła za tapetę i można było na ekranie blokady mieć chociażby 2 najlepsze wpisy z gorących.
  • Odpowiedz
@michalkosecki: @LubieLiscie

No to chcąc dołączyć do testów, oraz pomóc twórcą aplikacji proponuję wprowadzenie następujących funkcji:

- Wbudowane okno odtwarzacza dla: YouTube, Vimeo, LiveLeak, by nie otwierać strony (z ew. możliwością przejścia
  • Odpowiedz
@michalkosecki: @LubieLiscie:

- Informacja o możliwości odpisania na wpis - ramka dodania odpowiedzi może się podświetlać na czerwono jeśli jesteś na czarnej liście (tak jak w dodatku od @kamdz) - oszczędność czasu (ʘʘ)

- Możliwość edycji własnej listy emotek ( ͡° ͜ʖ ͡°) (dodawanie do listy, usuwanie nie używanych z listy standardowej)
  • Odpowiedz
Aha zapomniałem :D

Malutki licznik pojawiający się po dodaniu wpisu: "kolejny wpis możesz dodać za ..." - licznik mógłby się pojawiać w okienku wpisu - np. zielonki mają duże limity czasowe (30 minut na wpis), pomarańczowi mniejsze. Jeśli można by było już dodać wpis - licznik by znikał ( ͡° ͜ʖ ͡°) - Aplikacja po prostu by pobierała godzinę dodania poprzedniego wpisu, czasu można na sztywno wprowadzić w
  • Odpowiedz
@michalkosecki: Nie wiem czy ktoś już poruszył tą kwestię, nie chce mi się przekopywać przez komentarze we wcześniejszych postach :P

Według mnie fajnie byłoby, jakby danie plusa było rozwiązane "double tap", tak jak jest np. w Instagramie. A dodanie do ulubionych itp to standardowo, poprzez przytrzymanie palca na wpisie.
  • Odpowiedz
@michalkosecki: Ja mam nadzieje, że zrobicie tak aby zdjęcia dodawało bez problemu z telefonu (one drive, pamięć telefonu),funkcja kopii link do danego wpisu (udostępnienie go), wyświetlanie notatki o użytkowniku po kliknięciu na niego ?
  • Odpowiedz
@michalkosecki: nie mogę się doszukać, czy to jest wprowadzone, ale na pewno przyda się możliwość prezentowania tagów z grafiką w sposób podobny jak działa multimedia-tag czyli np. http://www.wykop.pl/multimedia-tag/tapety/

Przydałoby się w tej kwestii kilka rzeczy łatatwić:

1. możliwość ustawienia preferowanego sposobu wyświetlania danego tagu (czyli wchodzę w #windowsphone i widze go normalnie, a po chwili w #tapety i mam
  • Odpowiedz