Wpis z mikrobloga

@blubi_su: Smierc na zyczenie? To jeszcze wprowadzmy gwalt na zyczenie i inne tego typu, zadna roznica. To tylko pokazuje totalny upadek spoleczenstwa i prowadzenie do retoryki Hitlera, ktory chcial miec zdrowe spoleczenstwo. Zreszta on chcial nawet "okularnikow" mordowac, wiec czekam kiedy i to zostanie postulatem lewicy.
@Pinius: Powiem tak, jestem motocyklistą, mam 30 lat, jak się rozbiję w paskudny sposób i połamię sobie kręgosłup to nie chciał bym następnych 40-50 lat spędzić patrząc w sufit. Chciał bym mieć możliwość zapisania swojej woli by mi skrócono cierpienia.

Nikt nie mówił o dobijaniu starców. Ani przez sekundę. Tylko prawicowe #!$%@? sobie tak zinterpretowały. Widzę że miki coś wypisuje zle mam go na bl i nie czytam bo to najlepszy
@Pinius: Jeśli jestem sparaliżowany w 99% i mogę poruszać tylko oczami? Jak wezmę leki? Jeśli mam jedną z miliona ciężkich chorób które wprowadzą mnie w śpiączkę i obumrze mi całe ciało oprócz mózgu to jak się porozumiem z otoczeniem? Wyobrażasz sobie jakie musi być niewyobrażalne cierpienie osoby zamkniętej w swoim umyśle? Świadomej ale bez możliwości poruszania się? Jakaż to musi być niewyobrażalna tortura. Ale nie. Utrzymujmy na siłę takie warzywo przy
@blubi_su: Ale pomysl tez. Jezeli taka osoba jest roslinka to skad wiesz, ze pragnie ona smierci ? To ze nie moze sie poruszac nie musi oznaczac, ze nie chce zyc. Jest np. duzo osob niepelnosprawnych ktorzy bardziej sie ciesza zyciem niz osoby pelnosprawne. Wiec to nie jest taka pewna sprawa..
@Pinius: Stary, ale teraz jestem w pełni zdrowia i sił umysłowych. W pełni świadomie podejmuję decyzję. I jeśli w pełni świadomie podejmuję decyzję to chcę by została ona spełniona. To jak z ubezpieczeniem na życie. W pełni świadomie się ubezpieczam, i nie chcę by po mojej śmierci ktoś zapytał "Ty a może on wcale nie chciał by jego bliskim wypłacono to pieniądze". Podejmuję decyzję teraz bo jestem dorosłym człowiekiem który bierze