Wpis z mikrobloga

Brakowało mi tego #!$%@?ęcia, trzęsącego się sektora, eksplozji radości i na koniec zdartego gardła. Dobrze było wrócić do domu, na R22!

A swoją drogą, to jakieś problemy z wejściem były, mnóstwo ludzi nie mogło się dostać na sektor, kilka osób w ogóle nie weszło, bo nie miało przy sobie dowodu zakupu biletu/karnetu. Mam nadzieję, że na meczu z Legią już to poprawią.

#wislakrakow #mecz #kibole
  • 6
  • Odpowiedz
@loizok: też to miałem z dziewczyną - karnet kupiony online a na bramce nie wpuszcza. Poszliśmy poza kolejką do kas i mówią, że mamy pokazać dowody zakupu i kazać na bramkach nas wpuścić. Nie mieliśmy bo oczywiście pisze nawet w sklepie, że te potwierdzenia przy karnetach nie mają zastosowania, ale pokazaliśmy maile z dowodem zakupu, spisali imię nazwisko, pesel, godzinę wejścia i zarejestrowali w kamerze dowody i karty kibica.

Kpina trochę
  • Odpowiedz
@nilhir: mi nic o reklamacjach nie mówili. Pokazałem ochroniarzowi KK, dowód zakupu w telefonie i dowód osobisty, on to przyłożył do kamery i mnie wpuścił. Może się wyjaśni na dniach sytuacja, bo lekko niepoważne to jest :|
  • Odpowiedz
@loizok: mi to w kasie mówili, że faktycznie widzą, że karnet jest kupiony. A pewnie Ci tak sprawnie poszło bo wchodziłeś już bliżej meczu i już ogarniali co robić. Jak ja wchodziłem z godzinę dziesięć przed meczem to dopiero wtedy zastanawiali się jak nas wpuścić i co robić - zablokowaliśmy jedną bramkę na jakieś 7-8 minut :P
  • Odpowiedz
@nilhir: fakt, już koło 20 było jak wchodziłem. I wszystkich z takim problemem wysyłali do jednej bramki, tam ochroniarz ogarniał temat. Gorzej tylko jak ktoś nie miał potwierdzenia przy sobie. Ja wydruku też nie miałem, ale przynajmniej w telefonie mogłem pokazać. Dzięki za info tak przy okazji!
  • Odpowiedz
@loizok: podejrzewam, że takie osoby jak my w dużej mierze są przyczyną tego, że sprzedano 17500 biletów a niby weszło coś koło 16800 - pewnie ze setka, dwie mając bilety nie przyszła i obstawiam, że reszta to właśnie przepuszczanie 'nieoficjalnie'.

Tak czy siak mam nadzieję, że dadzą jakąkolwiek rekompensatę za problemy dla takich osób :)
  • Odpowiedz
@nilhir: rekompensata dla osób, którym wejść się nie udało, jak najbardziej. A dla mnie wystarczy, żeby naprawili ten błąd, bo to jest przegięcie, żebyśmy my jeszcze biegać i załatwiać możliwość bezproblemowego wejścia na stadion :D
  • Odpowiedz