Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałem, że tak ciężko będzie kupić normalną koszulkę. Wszystkie z jakimiś bezsensownymi nadrukami, typu fashion, albo losowe słowa po angielsku i jakiś losowy rocznik. Chyba nakupię zapas z Fruit od the Loom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#modameska #ubierajsiezwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eugeniusz_geniusz: no właśnie na bazarze tez byłem i nie mogłem żadnej jednolitej znaleźć tylko wyżej wymienione. W sklepie też same z nadrukami, ale udało mi się znaleźć jakąś bez losowych słów na nadruku i kupiłem.
  • Odpowiedz
@Wypalcowany: A miałem możliwość w studbazie kupić z SportsDirect koszulki z dość oryginalnymi motywami, no nic na kampanii wrześniowej zajrzę tam (no chyba że dalej ludzi przeszukujo)
  • Odpowiedz
  • 0
@pixxel: no to jest masakra. Latem np pełno jest miejsc typu San Francisco, Miami, Florida I do tego daty, które nie mam pojęcia co mają symbolizować. Fajne koszulki mają w pull and bear. A np w h&m mają kolekcje Basic jakbyś chciał gładkie
  • Odpowiedz
@pixxel: Czuję to samo zażenowanie. Moja ostatnia wizyta w centrum handlowym skończyła się dopiero po godzinie, jak w końcu znalazłem granatową koszulkę bez napisów. Człowiek czasami chce poważniej wyglądać, a tu się nie da, bo Ci będą sprzedawać to, co masz na obrazku. Wszędzie sprzedają cholerstwo.
  • Odpowiedz