Wpis z mikrobloga

@gkpl: Daj go sobie na czarną listę, inwektywy to jego pierwszy argument a drugi to przekonanie o nieomylności pomieszane razem z alternatywną rzeczywistością. Taki to już użytkownik.
  • Odpowiedz
@gkpl: to, że jesteś zakamuflowanym lewakiem to taka moja teoria, która tłumaczy twoje zachowanie, przy założeniu, że z twoją głową wszystko w porządku - pozostałe opcje to:

- debil, które nie wiedział co czyni

- człowiek, którym każdy manipuluje jak chce.
  • Odpowiedz
@gkpl: nie mam takiego przekonania. Za to jest oczywistym, że nie kierujesz się żadną "tradycyjną" logiką, bo twoje działania i argumentacja są niespójne i to jest mój problem z twoją osobą.

Że zmieniam poglądy to wie każdy, kto kiedykolwiek przywalił mi dobrym argumentem.

@verizon: typowa lewacka logika - jestem zły bo używam inwektyw i nie dyskutuję za pomocą normalnych argumentów, a następnie 2 komentarze histerycznego wołania o dodanie
  • Odpowiedz
@verizon: no i mamy ripostę ordynarnego chama. Dziękuję, właśnie udowodniłeś to co pisałem, żałosny hipokryto - ja używam inwektyw, ale to ty zamiast normalnie odpisać popisałeś się szacunkiem dla rozmówcy.

Jak widać nie używam inwektyw, bo realizujesz zarówno definicję chama, jak i hipokryty.

Wracaj na #czarnolisto z nową adnotacją.

@ediz4: No i właśnie to jest zastanawiające - głosował na KNP, teraz pierwszy walczący by "zniszczyć KNP"
  • Odpowiedz
@franekfm: ???

Ty serio jesteś taki tępy, czy tylko udajesz?

60 groszy za wpis dostaję, bo bronię KNP, promuję poglądy liberalne i zwalczam ludzi, którzy celowo kreują FAŁSZYWY obraz wolnego rynku?

Cholera, jesteś na moim #czarnolisto, miałem już wątpliwości co do powodu, dla którego tam trafiłeś, teraz już jestem pewien - po prostu jesteś upośledzony.
  • Odpowiedz