Wpis z mikrobloga

Dostałem dziś SMSa od #upc o treści "Bezpłatny bilet na dwa gorące hity filmowe czeka na Ciebie! Odbierz do 30.08 w salonie UPC w Krakowie, ul. Lublańska 38". Myślę sobie, że pewnie jakąś loterie mieli, lub po prostu podziękowanie za lata regularnych płatności. Słowo kluczowe - "bilet". Skoro bilet, to pewnie do kina. Szkoda, żeby mnie to ominęło. Jadę do salonu. W salonie jak zwykle chmura ludzi - ostatecznie ponad godzina czekania. Podchodzę i się dowiaduje, że to nie bilety tylko dwa filmy w VOD i tylko jak zakupię usługę TV. No żesz... jak ja nawet TV w domu nie mam to po co mi to. Poczułem się lekko wydymany. W ramach przeprosin dostałem jednak kubek i dwa... długopisy. Rozumiem, że dział marketingu trochę poniosło, ale to już raczej czyste #oszustwo było, by sprowadzić mnie do salonu i stracić mój czas. Nie ładnie, nie ładnie. #truestory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spoko, ja prawie też wpadłam przez smsa. Jednak weszłam na stronę i zobaczyłam, że proponują to każdemu :/ A już wyobrażałam sobie wczorajszy wieczór w kinie na strażnikach galaktyki :(
  • Odpowiedz