Wpis z mikrobloga

Kupuję raz na jakiś czas tańsze lub droższe koszulki w różnych sieciówkach czy TKMaxxach i w większości z nich po kilku noszeniach/praniach zaczynają pękać nitki przy przeszyciach (dół koszulki i rękawki) i wszystko zaczyna się pruć. Niby można jeszcze w tym chodzić, ale wygląda to tak sobie... I teraz tak sobie myślę czy by nie zamówić jakiś koszulek od naszych wschodnich przyjaciół.

Możecie polecić jakieś (sprawdzone!) koszulki, z którymi nie macie takich problemów? Chodzi mi zarówno o czyste koszulki bez żadnych nadruków i napisów, jak i o takie z jakimiś heheszkami czy napisami/zdjęciami z filmów lub seriali (Breaking Bad, Pulp Fiction itp...).

A może ktoś mi jest w stanie polecić sklepy stacjonarne w Polsce, w których koszulki zawsze będą dobrej jakości i nie zabije to portfela (max. 100zł)?

#modameska #aliexpress
  • 8
@grigori: Najlepiej bedzie jesli dokladnie zmierzysz jedna ze swoich koszulek, w ktorej dobrze sie czujesz i poszukasz na aukcji odpowiadajacego jej rozmiaru. Ja mam 182 cm, 82 kg i nosze L, ale ta chinska rozmiarowka jest ciut mniejsza od tych, ktore kupuje u nas.