Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą te prosy ze sceny #dota2 co nie mogą swoich normalnych nicków używać w każdym meczu tylko wymyślają jakieś z dupy. Ohh jaki jestem wielce wyluzowany powtarzam wyluzowany gracz sobie walne nicka KREJZIGOBLINANAL_FIST. A człowiek co chce jakoś śledzić tą scene #!$%@? wie kto grał, czy ten sam lineup czy inny.

#dota2 ##!$%@?
  • 21
@duskhorizon: bo nie chcą żeby ludzie sie spuszczali nad tym faktem itp bo to psuje gre. Zamiast grac normalnie np wszyscy by szli na mida w 5 #!$%@? bo to dendi. #!$%@? dendiego w 5 cały czas na midzie siedząc, noob #!$%@? ;-)
@Zorak: jesli dondo gra solo lub w parze z kims na stremie, to spoko moze meic fejkowy nick, bo kazdy ogladajacy streama i tak bedzie wiedzial kogo oglada, ale jezeli to jakis mecz 5x5 gdzie graja dwa teamy i wszyscy maja z dupy nicki to faktycznei #!$%@?.
@Kajetan8: jeśli mówisz o prosach z dupy nickami to tez sie im nie dziwie, pewnie grają dla relaksu bez spiny albo troll pickiem a tu nagle post na reddicie #!$%@? Alliance - Loda płakał jak raxowalem mu top line.
@duskhorizon: @zorak dawno dawno temu kumpel mi opowiadal, ze w sc1 byl w klanie gdzie kazdy nick wygladal tak:

TAGKLANOWYnrgraczaNICK

kazdy gracz mial swoj nr jak w sportach na koszulce i to bylo dosc charakterystyczne. po jakims czasie jak zaczelo sie tworzenie nowych kont, albo fejki zupelne, albo budowanie ladnych statow albo cos, to zawsze nick zaczynal sie od jeszcze bardziej uproszczonego tagu, np pierwsza literka i numer razem,
@Kajetan8: sam grałem w klanie bf1942 z pełnym nickiem [PTS1939] Zorak ale jak sie wchodziło na publika i chciales polamic np polatac czy czołgiem pojezdzic a nie tym co robiles w klanie to trochę siara bo reprezentujesz tez innych.na oficjalnych meczach nie ma problemu a na solo czy for fun nie widze nic złego w zmianie nicku.

@duskhorizon dlatego na stronie turnieju sie podaje steam id a nie sam nick. A
sam grałem w klanie bf1942 z pełnym nickiem [PTS1939] Zorak ale jak sie wchodziło na publika i chciales polamic np polatac czy czołgiem pojezdzic a nie tym co robiles w klanie to trochę siara bo reprezentujesz tez innych.na oficjalnych meczach nie ma problemu a na solo czy for fun nie widze nic złego w zmianie nicku.


@Zorak:

Siedzisz na kanale klanowym, a tam 10 osób z takimi fejkowymi kontami i nie
@duskhorizon: zauważyć ze większość transferów dopiero teraz stała sie oficjalna. Wcześniej może sie sprawdzali albo chcieli ukryc. Kto ich tam wie, sezon dopiero sie na nowo zaczyna i po przetasowaniach juz chyba wszyscy będą grac normalnie z nickami jak wczesniej
@Zorak: Zmiana nicku w docie to dosłownie 5 sekund roboty. Każdy turniej powinien wymagać w regulaminie grania z oficjalnym nickiem bo wprowadza to w błąd widza, szczególnie teraz gdy jest tyle zmian po TI.