Wpis z mikrobloga

Pobieżnie spojrzałem na misje dotyczące type 62 i kv220.

W porównaniu do misji z spershingiem i IS6 wydają się trudne do wykonania.

O ile jeszcze na typku granie medami(posiadam 10 aktualnie) jakoś bym ścierpiał czyli:


o tyle misja na kv220 to hardkor dla mnie(zwłaszcza ,iż odpada luchs z zabawy):


i tak codziennie przez 25 dni najlepiej.

Podsumowując misja na kawulca wydaje mi się znacznie trudniejsza od tej na typka.

Jeśli w ogóle będę się w to bawił to jedynie misja na type 62 wchodzi w rachubę.

btw.Nawet taki nolajf wotowski stwierdza,iż chyba nie są one wartę mojej uwagi. Dziekuje.

#wot #worldoftanks #mojeprzemyslenia #type62 #kv220
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Abrakadabror: Ja tak sobie myślałem czy zrobić którą z tych misji ale jednak za dużo nołlajfienia za przeciętne nagrody. KV to raczej ciekawostka przyrodnicza a Typ jakoś do mnie nie przemawia z tą marną penetracją i dmg
  • Odpowiedz
@Abrakadabror: ale jakby się nie rzuciły, to może by uznały, że na dany dzień wystarczy grania i w ogóle by ich nie było w grze? A tak pomyślą "kupiłem premkę, to będę grał". A ty się męcz grając 1vs29
  • Odpowiedz
@t3m4: Wiesz ja nim nie mogłem usiedzieć w miejscu a magazynek owszem plus . Jednakże za często czułem,że nic nie znaczę w bitwie gdy rzucało mnie na bodajże 10 tier.Zostawałem często sam i nic mi z mojego magazynku a na tych poziomach samemu bitwę znacznie trudniej uciągnąć.Zwłaszcza gdy masz przeciwko sobie pare plutonów innych graczy.A nie ukrywam,iż strasznie mnie flutsrują porażki

Btw z light-em mało kto chce grać w plutonie
  • Odpowiedz
@Abrakadabror: @t3m4: Mi też wydaje się prostsza misja na KaWulca. Lajtów wyższych tierów mam w garażu pięć i najlepiej ze wszystkich pojazdów mi się nimi gra. Ale nie dam się zarżnąć za kloca, który daje tyle funu, co instalator wota po reinstalce systemu.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale za to Typ kusi, kusi... :q
  • Odpowiedz