Wpis z mikrobloga

ryzykowne


@ziomekg:

Trzeba wziąć pod uwagę że bitcoin wciąż jest o wiele mniej stabilny niż kursy na giełdzie (chociaż jest o wiele lepiej niż np. 2 lata temu). Dlatego w BTC/LC nie wchodziłbym więcej niż 20% środków.

Z drugiej strony dźwignia 1:5 nie jest duża.

Ja się dziś zarejestruję i zobaczymy.
@naryt: Do tej pory grałem na altcoinach (NAV, PINK, VOOT, DOGE i dziesiątki innych nic nie znaczących walut) i tam miałem większość środków, gdzie ich kurs może w ciągu kilku godzin skoczyć o 100% i jak ich wartość może spaść do zera. Teraz mam zamiar przejść na LTC,BTC bo ich kurs jest bardziej stabilny - mają jakieś odzwierciedlenie w użytkowaniu a nie sama spekulacja.
@maniakbitcoin: To racja bitmarket ma zawsze wyższą cenę ale tłumaczyłem to sobie tym że mają przelewy expresowe więc prościej wysłać tam fiaty a co za tym idzie jest ich nadwyżka w względem BTC/LTC. Jeśli chcesz szybko kupić BTC to większość korzysta z bitmarketu i kurs rośnie względem innych giełd. Co do bitbay.pl to nie ufam za bardzo mają wysoką prowizję a do tego volumen wydaje się sztucznie tworzony. Czekam na bitcurexa