Wpis z mikrobloga

#shitwykopsays #boldupy

Co ten (a)Aleksander_Newski (nie wołam bo sobie tego nie życzy) to ja nie :D Ktoś zrobił sobie listę spamerów wykopowych a że nie bardzo rozumiałem kryteria listy to spytałem się, czy przypadkiem Newski by nie pasował do niej. Po czym wpada Newski i wystawia szybką diagnozę i ocenę mojej osoby w odpowiedzi do komentarza innej osoby:

Po co mnie wołasz do bóli jakiegoś losowego lewaka (tj mnie <przyp. ja>)? (...) Przyzwyczaiłem się do tego, że wykopowa lewica reaguje agresją na wiedzę i agresję tą katalizuje w samej osobie, która ją przekazuje.


Oto mój agresywny komentarz ukazujący moje lewicowe poglądy: A taki Newski np?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@raban321: Nie wiem skąd. Mam w trochę komentarzy o polityce ale w żadnym nie pisze ani nie sugeruje abym popierał lewicę. Poza tym nawet jeśli, to gdzie on tam widzi "agresję na wiedzę" :D
  • Odpowiedz
@JakisTamKtosek: Poza tym, nie jest dobrą praktyką linkować do kretynizmów w dyskusji w której bierze się udział i to też odnosi się do zastosowanego przez ciebie tagu. A i typowy Newskie jest typowy. Polecam frazę w google wrzucić.
  • Odpowiedz
Poza tym, nie jest dobrą praktyką linkować do kretynizmów w dyskusji w której bierze się udział


@verizon: A to niby czemu? Chyba lepiej by każdy mógł sam ocenić czy np. nie manipuluję. Poza tym i bez linka kto chciałby ten by znalazł.
  • Odpowiedz
@JakisTamKtosek: Widzę, że mocno bolało. W sumie nazwanie kogoś lewicowcem (lewakiem) jest gorsze niż wszystkie inne obelgi w języku polskim. Więc nie dziwię się w sumie, że nadal boli.

Ale już zleciały się hieny. Tak jak napisałem uprzednio.
  • Odpowiedz
@verizon: Nie zgodzę się z Tobą. Odnalezienie dyskusji to kwestia jednego kliknięcia w mój nick a linkując może i zachęcę przypadkiem kogoś do pomocy w dyskusji ale także ryzykuje tym, że ściągnę osoby które pomogą w dyskusji oponentowi - a zwłaszcza pod tak ogólnym tagiem.
  • Odpowiedz