Wpis z mikrobloga

#weeklytopedm Wydanie 2 18.08.2014-25.08.2014

Dla wszystkich, którzy nie wiedzą o co chodzi odsyłam do Tagu: #weeklytopedm

W tym wydaniu bardzo dużo utworów bigroomowych. Mimo prostych utworów zauważam, że gatunek ten zaczyna w końcu łamać pewne schematy i robić się (o zgrozo xD) coraz bardziej oryginalny.

10. Clean Bandit - Extraordinary (Still Young Remix) || #bigroomprogressivehouse

Przyjemny, progresywny remix od Still Young (notabene wielu uważa, że jest to przypuszczalnie jakiś projekt Steve’a Angello).

9. Chris Lake - Sundown (Chris Lake Remix) || #house

Chris Lake zaserwował nam remix swojego utworu (trochę beka xD). Miły wokal, bigroomowy break i dobry, czysto house’owy drop.

8. Juventa ft. Kelly Sweet - Superhuman (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse

Utwór od Juventy w innym stylu niż zwykle od tego producenta. Świetny wokal, ciekawy tekst i drop, który mi osobiście przypomina jakieś gierki na pegazusa xD.

7. Kalipo - Yaruto (Original Mix) || #deephouse #japonskamuzyka

Utwór inny niż wszystkie na tej liście. Bardzo głęboki kawałek, w japońskim stylu, idzie się rozpłynąć.

6. Bassjackers - Like That (Original Mix) || #bigroom

Potężna, bigroomowa petarda. Dobry break i mocny drop wystarczy, aby był jednym z najczęściej granych utworów na ostatnim Tomorrowlandzie.

5. New World Sound - How To Twerk (Original Mix) || #bigroom

Utwór kuriozum xD. Początek atakuje nas mocnym kickiem. Następnie mamy uwaga: deepowy break xD, który przechodzi w pianino (świetne) i najbardziej bekowy drop, jaki słyszałem od dłuższego czasu xD. Osobiście bawię się świetnie przy tym utworze. Twórcy Flute nie zawodzą.

4. Tube & Berger feat. Juliet Sikora - Come On Now (Set It Off) (Chocolate Puma Remix) || #electrohouse #electro

Uwielbiam tych producentów. Mega house’owi pokazują swój kunszt w tym tworze. Prawdziwy electro-house i do tego ten głęboki wokal – kawałek pyszny, jak czekolada.

3. Years - Initial (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse

Największe zaskoczenie tego tygodnia. Utwór oddany za darmo. Bardzo przypomina mi stylem Center of the Universe (remode) Axwella Uwielbiam ten, progresywny klimat dokładne w takim wydaniu. Mam nadzieje, że o tym producencie będzie jeszcze głośno.

2. Gregori Klosman & Albin Myers & Tristan Garner - Pressure (Original Mix) || #electro

Drop the Fader put the pressure. Soczyste electro wydane w Doorn Records. Miota jak szatan.

1.Firebeatz & KSHMR ft Luciana - No Heroes (Original Mix) || #bigroom

Możecie mówić co chcecie, że drop beznadziejny, że to typowy bigroom. Najbardziej miotający mną utwór poprzedniego tygodnia. Seksowny wokal Luciany, który mnie rozwala, dobra melodia. Szkoda, że drugi drop nie jest bardziej progresywny, ale od czego są remixy :).