Wpis z mikrobloga

#windows włączając laptopa uruchamia mi się "narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia" i od godziny miga mi pasek postępu z podpisem "trwa próba naprawienia...". Pacjent przeżyje, czy trzeba będzie głodować przez tydzień na zupkach chińskich, bo reinstal systemu w serwisie kosztuje dobre 100 zł? :(

#zalamka #smutek #zal #depresja #ohgodwhy
  • 42
@Vasek: Nie wiem, teraz tego nie sprawdzę, bo trwa próba naprawiania, w sumie to nawet nie umiem tego sprawdzić, nie znam się, nie potrafię, jest mi smutno.
@austra: Ech, jak nie pomoże f4 to musiałabyś uruchomić komputer z płytki livecd i przejechać system na obecność błędów smart i powierzchni checkdiskiem i jest szansa, że wtedy ruszy. ;)
Ech, jak nie pomoże f4 to musiałabyś uruchomić komputer z płytki livecd i przejechać system na obecność błędów smart i powierzchni checkdiskiem i jest szansa, że wtedy ruszy. ;)


@emdey: Nie rozumiem o czym do mnie piszesz, ale dzięki serdeczne za chęci pomocy.
@austra: poszukaj w książeczce serwisowej czegoś takiego jak "recovery mode". Opcja ta przywraca software do stanu sklepowego, jakbyś przyniosła urządzenie prosto ze sklepu, system świeżutki i czyściutki. Niestety usunie to wszystkie twoje dane z urządzenia. Plus nie mam pojęcia, czy twój laptop ma możliwość przeprowadzenia takiej operacji.