Wpis z mikrobloga

Ja już niektórych z was, #niebieskiepaski, nie rozumiem. Ciągle słyszę, jakie to #rozowepaski są takie, siakie, owakie, nudne, nie da się z nami pogadać, ciągle się fochamy, nie potrafimy ściągać dobrej jakości filmów i tak w nieskończoność. Ale jak już jakaś dziewczyna jest jak niebieski pasek, chodzi na piwo z kumplami, ogląda mecze, zna się na komputerach, est przeciwieństwem typowego różowego paska, to nagle się okazuje, że za mało kobieca. Bez sensu ;_;

#oswiadczenie #buldupy
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamikadz: Ehh. Ja wiem, że wykop hipokryzją stoi, ale no #!$%@?... Czy to nie jest tak, że dyskutuje się tutaj głównie po to, żeby móc wyrazić swoją opinię? Jeżeli jakiś pogląd mam i myślę, że jestem wstanie go obronić, to czemu nie mogę go napisać? Bo jak ktoś się z kimś nie zgadza to na wykopie w tym momencie jest albo stuleją, albo januszem. Dwa słowa którymi wykopki bronia swoich
  • Odpowiedz
@diarrhoea: dobra, może przesadziłem z mentalną stuleją, nie każdy niebieski pasek na to cierpi, nie bronię też wyrażać nikomu swoich opinii, fajnie że jest zróżnicowanie zdań i przez to mogą powstawać ciekawe dyskusje, jednak jest pewien dyskomfort, jeżeli ktoś coś wrzuca, a potem zawsze 80% komentarzy jest negatywnych, no chyba że ktoś wrzuci Alize albo prezydenta Mirko :P
  • Odpowiedz
@diarrhoea: nie miałam na celu opisania skrajności. Nigdy nie sądziłam, że dziewczyna, która > chodzi na piwo z kumplami, ogląda mecze, zna się na komputerach, jest przeciwieństwem typowego różowego paska,

jest skrajnością.

Jeżeli jakiś pogląd mam i myślę, że jestem wstanie go obronić, to czemu nie mogę go napisać?


Znajdź mi jeden przykład, gdzie jest oburzenie typu ,,Bo wszystkie różowe paski to w ogóle matko boska, ja nie mogę, jak
  • Odpowiedz
@yoreciv: Wiesz, to też zależy kto czego szuka, albo nawet nie wie i wiąże się z dziewczyną, a potem jednak stwierdza, że to nie jest to. Kobieca dziewczyna jest super, jeśli szuka facet... a jak szuka gamer, to taka od piwka i gier komputerowych będzie cool.

  • Odpowiedz
@kamikadz: Owszem, nagatywnych komentarzy jest sporo. Ale to, jak #!$%@? jest w tym momencie mirko idealnie pokazuje ostatnia #aferaobyczajowa. Jak ktoś napisał "nie powinno się takimi rzeczami chwalić, to zbyt intymne" to juz wykopki jechały "HOHO JAKA STULEJA BEKA Z PRAWICZKA HAHA STULEJARZ". Ale jak napisałeś " POKAŻ NAM JAK SOBIE TO WSADZASZ W DUPĘ !!!! " to byłeś samiec alfa, zdobywca kobiet, mega wygryw.

#!$%@? mnie
  • Odpowiedz
@cansio: niestety często można się spotkać z tym, że ktoś wchodzi w związek z kimś nie przez dopasowany charakter, tylko przez ,,tyłek miód malina, 10/10", a potem zaczynają się płacze i narzekania, bo taka niedobra

@diarrhoea: Moja opinia nie jest związana tylko z mirko społecznością. Nawiązałam wcześniej do tego, że wystarczy w odpowiednim momencie wejść na mirko, ale nie miałam na myśli wyłącznie tego miejsca. Mam dużo więcej
  • Odpowiedz
@diarrhoea: wiesz, dla mnie to są często problemy ,,tak o", ale w ich mniemaniu mają do czynienia z wielką obrazą majestatu. Raz jeden znajomy stwierdził, że jego dziewczyna jest wredną zołzą i nie zasługuje na niego, bo powiedziała ich wspólnemu znajomemu, że dobrze wygląda i siłownia mu służy. Byłam przy tej sytuacji i był to najzwyklejszy w świecie komplement. Potem jego kumple zaczęli mu mówić, że dziewczyna na pewno chciała
  • Odpowiedz
@yoreciv: Znam parę, która sie rozstała bo jak mieli razem gdzieś jechać, to dziewczyna zaspała ;) Przyjechał po nią samochodem, obudził, ona zaczęła się ogarniać, śmiać sama z siebie i jebudu zerwał z nią ;) w końcu jak zaspała, to na bank nie chciała z nim jechać itd. itd. ;) Więc powody bywają różne ;)

A może wynika to z tego, że większość dziewczyn ma większą tolerancję na zdrady i
  • Odpowiedz
@diarrhoea: W tym jest sens, co jednak mało osób zauważa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiele dziewczyn, jakie znam, zostało zdradzonych i dało drugą szansę. Z wszystkich kumpli jakich mam, też wielu doświadczyło tej nieprzyjemnej sytuacji, jednak tylko jeden wybaczył
  • Odpowiedz
@yoreciv: Sam znam sporo dziewczyn, które daje się niszczyć psychicznie, nie raz "po mordzie" dostały za nic, a to są 2-3 letnie normalne (teoretycznie) związki młodych ludzi, a nie patoli... Może chłop się 2 tygodnie nie odzywać, zdradzić i jeszcze ją za to winić, wybaczy, bo przecież on taki dobry jest. ;)
  • Odpowiedz