Wpis z mikrobloga

Straszna żenada, że ten wykop http://www.wykop.pl/link/1358073/jazda-noca-po-ulicach-lodzi-jbb-our-drift-day/ nie wszedł na główną. To jest mega kawał dobrej roboty i mega umiejętności. też jestem zdania, że to niebezpieczne i głupoty nie powinno się promować, ale akurat tutaj ulice są puste, drogi szerokie i nie ma niczego w pobliżu. Fajnie, że zrobili sobie taki filmik pokazujący umiejętności driftu w mieście. Gdyby to był filmik z toru to nawet bym nie popatrzył, a tu mega efekt!

Tak wiec duży minus dla wykopowiczów za to, że to nie weszło. A plus dla autorów filmików.

#drifft #auta #wykop #motoryzacja #zenada
  • 14
@Gacrux: Ale właściwie za co? Czy zrobili komuś krzywdę? Żaden sąd bym im NIC nie zrobił.

@bartov: @kokaina: Tak? O kurcze, a ja zobaczyłem, że kilka wykopów i masa zakopów + same złe komentarze, wiec pomyślałem, że nie weszło.

@steemm: @bialaowca: Jednak weszło. No i IMO jest się czym jarać, bo umiejętności się im nie odmówi.

@Colo99: Ale większość filmików z głównej to byli drogowi debile,
@nodikv: Chyba nie. Ponad rok temu była dokładnie taka sama jazda bokiem nocą po Łodzi co teraz, więc nie #!$%@?, skoro nawet nie wiesz co wchodzi na główną.