Wpis z mikrobloga

Nie widzę pod tagami, więc chyba nie było:

Przez maj i czerwiec bieżącego roku, Stowarzyszenie Zielone Mazowsze na zlecenie Zarządu Transportu Miejskiego dokonało pomiaru ruchu rowerowego w Warszawie. Obserwatorzy stanęli w 45 punktach pomiarowych, podzielonych dniami tygodnia (dni robocze/weekendy) oraz rejonami na 7 grup. Wszystkie dni pomiarowe charakteryzowały się słoneczną pogodą bez opadów, o temperaturze 20-28 st. C. Wyniki opracowano na podstawie blisko 70 tysięcy obserwacji: 55 tys. w dni robocze oraz 14,4 tys. w weekendy.


Wyniki Warszawskiego Pomiaru Ruchu Rowerowego 2014http://rowery.um.warszawa.pl/aktualnosci/na-g-wnej/wyniki-warszawskiego-pomiaru-ruchu-rowerowego-2014

#rower #warszawa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@orange92: dla TLDR: rowerzyści policzyli ile jest ich samych (patrz być sędzia we własnej sprawie), w idealnych warunkach na rower wyszło im ze rowery to 2% ruchu, #fail, a trzeba jeszcze odjąć przekłamania... Wyszło tez ze oceniali ludzi pod katem ubiory,
  • Odpowiedz
@platynek: właśnie tak się zastanawiam, jak dużo rowerzystów śmigało to jak oni zdążyli to wszystko zapisać? Strój, rodzaj roweru, płeć, kask.

I dopiero teraz zauważyłem, że linkowanie zepsułem, sorry, ale już nie mogę edytować( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz