Wpis z mikrobloga

@Dzbanek_soku: Często go używam gdy gdzieś jadę: zajmuje bardzo mało miejsca, szybko schnie. Spokojnie jesteś się w stanie nim wytrzeć do sucha, chociaż czasami trochę dłużej to trwa i trzeba się przyzwyczaić, ale polecić mogę jak najbardziej (mam właśnie taki z Decathlona).
  • Odpowiedz
@Dzbanek_soku: powiem tak, dzieci pewnie nim nie będą chciały się wycierać, bo strasznie wtedy jakoś "zimno", jeśli kupisz w miarę duży ręcznik u nas to firma fjord nansen ma takie niebieskie sprawdź, ja mma pomaranczowy i troche za mały. Nie iem jak kobiety i ich włosy będą sie spisywały, ale dla facetow jak najbardziej do codziennego uzytku. Tylko jak kupisz to dobrze wyplucz go, najlepiej wypierz samego, bo farbuje
  • Odpowiedz
@farbadookienn: @pzak: Kupiłem wczoraj i odrazu przetestowałem (Pani w sklepie powiedziała, żeby tylko przepłukać, a na metce jest napisane żeby nie prać chemicznie,chyba.). Napewno ten rozmiar 130x80 jak na basen jest za duży, po zmoczeniu faktycznie robi się bardzo zimny i do tego materiału trzeba się przyzwyczaić w dotyku ale wyciera dokładnie i nie ciągnie skóry ani włosów jak myślałem, że będzie. Ogólnie polecam ale zdecydowanie mniejszy rozmiar.
  • Odpowiedz