Wpis z mikrobloga

@leworwel: mam, szybko rysuje się ramka wokół aparatu jeżeli szybko nie wsadzisz telefonu w jakieś etui. Podobno zdarza się że bateria puchnie podczas ładowania i pęka wyświetlacz ( ͡° ͜ʖ ͡°) tego drugiego nie zaobserwowałem
@sabusro: dobre #urbanlegend

@leworwel mi działa bez zarzutu, żadnych ścinek ani lagów. LTE, filmy, nawigacja, czego dusza zapragnie. Bateria - tak jak w high-endowym smartfonie - trzyma dzień z kawałkiem. Nie polecam jeszcze 4.4, mocno niedopracowane (główny problem ze smużeniem i wifi)
@Biune:

@leworwel:

no nie bardzo. 3 dni telefon miałem nie w silikonie i juz pojawiły sie rysy na srebrnej ramce wokół obiektywu (wystaje trochę z obudowy dlatego łatwo się rysuje). Co do pękania ekranów to polecam pierwsze lepsze forum- dużo telefonów z peknietymi ekranami bez uszkodzenia szkła g.glass. Zreszta tym bym sie nie przejmowal bo to jakiś promil całej produkcji, samsung zaczął uznawać takie reklamacje. Nie mam za to żadnego
@leworwel polecam S-view oryginalne (mam od roku i zero śladów używania, podróbki szybko się zużywają). Srebrna ramka jest podatna na wgniecenia przy upadkach, ale to tylko wzgląd estetyczny
@leworwel: pewnie tak, nie wiem jak to jest poza oficjalną dystrybucją. Pamiętaj, że jak nabijesz flagę to tracisz gwarancję (poczytaj sobie o Knox, żeby wiedzieć o co chodzi na forum.android.com.pl)
@leworwel: kupujesz gdzieś w sklepie internetowym? jeśli tak to warto się upewnić jak jest z gwarancją producenta- często są to telefony z innych niż polskiej dystrybucji, co w niektórych przypadkach oznacza konieczność odsylania telefonu do sklepu w którym się kupiło (on dopiero odsyła do producenta, regulamin sklepu zawiera zapisy ze może to potrwać x-dziesiąt dni)