Wpis z mikrobloga

@DaimonTheFrey: jedynka lepsza klimatycznie i lepiej czuć ciężar wyborów aż czasem szlag trafia bo nie wiadomo co zrobić;] W dwójce więcej było wyborów nie mniejszego zła, a jednego z dwóch dóbr - trzeba było np. wybrać komu pomóc, a druga osoba zostawała sama sobie. Niestety jednak dla mnie 1 część była zbyt nieprzyjemna technicznie. Sama walka fajna, to utrzymywanie rytmu walki itp. tylko ten podział na te lokacje połączony z konstrukcją
@pan_Kmicic: Zgadzam się w 100%. Bagna są niesamowicie wkurzające, szczególnie jak się jest pierwszy raz i szuka drogi do Wieży Maga. Na szczęście srebrny miecz + styl grupowy i bieganie staje się o wiele szybsze :D

Ekrany ładowania faktycznie irytują, chociaż już w Edycji Rozszerzonej jest to nieco poprawione.

Natomiast podpisuję się rękami i nogami pod kwestią modeli NPC - tutaj mogli się bardziej postarać i dorobić te kilka wariacji więcej
@DaimonTheFrey: na płycie dołączonej do premierowej edycji W1 jest wywiad z twórcami i opisują oni jak to zewnętrzne firmy modelowały im postacie. Po azjatach musieli zmieniać twarze krasnoludom bo mieli skośne oczy :)
@DaimonTheFrey: Mi Edycja rozszerzona dość często potrafiła w najmniej oczekiwanym momencie wywalić z błędem do pulpitu podczas ładowania, #!$%@?*em wtedy ostro na grę ale i tak przechodziłem po kilka razy ten sam etap bo tak wciagało :)