Wpis z mikrobloga

@mlodybog_11: wszystko ściema kredyty pożyczki chwilówki wszędzie jest kruczek , spytaj się czy możesz założyć konto ale na swoich warunkach na pewno się nie zgodzą to im ma się opłacać a nie tobie !
@mlodybog_11: to kupuj za te pieniądze złoto i inne takie, bo w końcu się okaże że te papierki i cyferki na kontach okażą się nic nie warte. Pamiętaj złota dużo więcej już nie będzie (chyba że spadnie złota asteroida) a pieniędzy tak ;)
@Alkreni: właśnie weź sprawdź... :) niby napisane, że nie ma a jak zacząłem czytać regulamin to wyszło że są opłaty więc nie wiem. A jak skończę 18 to będę musiał nowe konto robić czy to przechodzi jakoś?
@FilozofujacaCalka: właśnie chciałem tak zrobić po usłyszeniu propozycji od was. Bo zanim ja we wszystkich bankach regulaminy przeczytam to umrę, a nie czytając nic się nie dowiem bo wchodząc na stronę od razu wielkimi literami jest napisane że za darmo.
@mlodybog_11: 10 darmowych na miesiąc. Ewentualnie konto godne polecenia w bzwbk. Nie ma darmowych przelewów natychmiastowych ale można zgarnąć 700 pln w 10 miesięcy po spełnieniu warunków. W ogóle, jeśli się zdecydujesz daj znać, wyślę Ci link polecający i sam też co nieco skorzystam ( ͜͡ʖ ͡€)
@mlodybog_11: Zazwyczaj są miesięczne opłaty za posiadanie. W zależności od banku masz bezpłatne wypłaty z niektórych lub wszystkich bankomatów.Zamówienie karty jest zazwyczaj darmowe. Płatności kartą są zawsze darmowe.
Conajmniej 1000pln wpłaty na miesiąc na konto, wydać kartą 300pln i zrobić trzy dowolne przelewy - 50 pln miesięcznie. I jeśli chociaż przez jeden miesiąc zrobisz zlecenie stałe to 200 pln po 10 miesiącach od otwarcia konta.
@mlodybog_11: W bankach trochę się orientuje, w mbanku płacisz za kartę (2 albo 5 pln) i darmowe bankomaty masz tylko euronet i bzwbk, w bzwbk karta za darmo a bankomaty tylko bzwbk i pko bp, a tmobile, darmowa karta i wszystkie bankomaty za darmo.
@JerryStrummer: no a co w tych 10 darmowych przelewach takiego wyjątkowego? Przelewy nie są ogólnie darmowe? Aby założyć konto w tym tmobile nie trzeba mieć też telefon w tej sieci lub coś? Aplikacja mobilna lub jakas pomoc mobilna nie wymagająca sieci tmobile jest?