Wpis z mikrobloga

110 609 - 59 = 110 550

Dystans z IX maratonu dookoła jeziora Miedwie. Szósta edycja z rzędu zaliczona. Deszcz nie przeszkadzał, ale wiatr dmuchał mocno.

Pozdrawiam tych wszystkich co ciągle chcą się wieźć na kole, a na zmianę nie wyjdą nigdy. Jeszcze gdyby nas było 30, ale jechać tak w 5 czy 6 to głupiego robota. Wcale mi was nie żal, że zostaliście w deszczu, bo żaden nie chciał pomóc pracować.

#rowerowyrownik

Wpis został dodany za pomocą skryptu RowerowyRownik


Pobierany jest zawsze ostatni wynik


Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki

PingwinAstronom - 110 609 - 59 = 110 550



Dystans z IX maratonu dookoła jeziora Mie...

źródło: comment_7heEiyzDHSGugAFlGwyiOKGeKt60Dsaj.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@PingwinAstronom: Jaki czas?

Pal licho tych którzy ciągle na kole siedzieli, ja jechałem trochę z takim typkiem (z kilka km) który zamiast dać się wyprzedzić i odpocząć to ciągle mne wyprzedzał jak robiłem mu zmianę.

p.s zgarnąłeś coś w loterii?
  • Odpowiedz
@CreativePL: Miałem 2:03. Chyba nigdy nie zejdę poniżej 2h tak jak chciałem. Może gdyby wiatr tak nie pizgał. I cholera tym razem slicki nie okazały się tak trafnym wyborem. Jeszcze mi licznik stanął na 9.8km i potem nie miałem czym zająć oczu.

W loterii nic. Wylosowali wszystkie numery dookoła, a mojego nie. :D

Przeczytałem twój wpis i faktycznie pierwsza prosta i kolejne kilka kilometrów to cyrk na kółkach. Wszyscy zapierniczają jakby
  • Odpowiedz