Wpis z mikrobloga

Mam #pytanie do #neuropa

Jak byście się określili? Kim jesteście: lewicowcami, socjalistami, liberałami, centrowcami? Wyznajecie w ogóle jeden wspólny światopogląd, czy jesteście tylko w kontrze do ultraprawicowców i znalezisk z niezależnej, wpolityce, itp.?

I powiedzcie mi proszę, czy ta lista "frontmanów" neuropy się zgadza. Kogoś brakuje, kogoś jest za dużo?

stekelenburg2

iniekcja

Farrahan

FilozofujacaCalka

Tamerlan

internettheexplorer

JogurtMorelowy

spatsi

Fir3fly

Ginden

Ghostface

Prosiłbym o nieśmieszkowe odpowiedzi. Wszyscy wiemy, że neuropa nie istnieje i jej celem są szekle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 21
@przegladambezlogowania: @verizon colego, pozwolisz, że odpowiem na to pytanie bo na szczerość tych bydląt neuropejskich nie masz co liczyć. Chcesz wiedzieć kim oni są? Chcesz wiedzieć jaki jest ich cel? Musisz sobie pierwej odpowiedzieć na pytanie kto zawiaduje całym tym burdelem, zwanym dumnie światem. Otóż na ciemnej planecie Nibiru żyją reptilianie czuwające wężowe istoty. Od tysiącleci wpajają ludziom do głów socjalizm, homoseksualizm i wegetarianizm. Działają przez swoich agentów - partie polityczne,
@przegladambezlogowania: Mogę powiedzieć kim ja jestem: obrzydliwym lewakiem, LewakującąCałką rzuconą chwilowo na odcinek naziwegetariańskiej propagandy pod kryptonimem hehe @FilozofujacaCalka Ciekawe jaka filozofia mu przyświeca. Powiem wam - marksistowsko-leninowska. Ten mały podły człowiek tylko opluwa innych i obserwuje. Przychodzi pod okna i spogląda do wewnątrz bo kocha regulować. Mam nadzieję, że przyjdzie kiedyś czas, że będzie spoglądał zza krat. Dobrze, że od 1 stycznia ma powstać Prokuratura Europejska, wtedy się zajmą takimi