Wpis z mikrobloga

@Mika: Mam postawionego Windows 8.1 na macu xD Nie chciałem sie bawić w szukanie czym moge uruchomić normalnie. Poza tym potrzebuje tez visual studio na komputerze fizycznym. Nie zawsze potrzebuje aż tyle maszyn na raz, ale w skrajnych przypadkach może tak się zdarzyć. 2 monitory podpięte to musze mieć bo inaczej sie nie da pracować. Lenovo radzi sobie dzielnie w każdych warunkach. A ma 4 lata...

@laki1: Nówka,
Bobas - @Mika: Mam postawionego Windows 8.1 na macu xD Nie chciałem sie bawić w szuka...

źródło: comment_05q0II8uEJkNnVQiAquAYvRh2Dbo30k3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bobas: skoro potrzebujesz visual studio mniemam ze masz jakies pojęcie na czym polega wirtualizacja... Ale po tym co piszesz troche zaczynam w to wątpić
  • Odpowiedz
@Bobas: teamviewer? Sam pracowałem tak i nie sprawiało mi to provlemu z dwoma innymi oknami teamviewera plus w tle działanie na macbooku ;)
  • Odpowiedz
@Mika: Team viewera nie używam do pracy. Remote desktop - wbudowane narzędzie z MS.

No to mi czasami przycina. Dzieje sie tak i już. Dwa okna może ok, a podpinałeś monitory osobno? Może wtedy zaczyna sobie nie radzić?
  • Odpowiedz
@Bobas: remote desktop nie znam nie używam osobiscie tylko teamviewer używam ;) a co do monitora cały czas jeden jest podpięty przez hdmi ;)
  • Odpowiedz
@kubaJeden: Mam z 2011 i jestem zadowolony. Do tej pory śmiga, silnie eksploatowany (16 h dziennie co najmniej), problem miałem z klawiaturą tylko po 3 latach ostrego nawalania. Wszystkie laptopy jakie miałem wcześniej/w trakcie mogą służyć co najwyżej za podstawkę. Jak nie trafisz na wadliwą serię, to kilka lat silnego używania wytrzyma.
  • Odpowiedz
@kubaJeden: kupiłem aira i sobie bardzo chwalę. Szczególnie os x mi sie podoba. Co ciekawe, nawet graficznie jest wydajny. Do pracy biurowej podlaczasz monitor i klawiature. Dodatkowo fajne jest to, ze jest malutki.
  • Odpowiedz
@kubaJeden: Polecam Air 13". Mam go od roku i to najlepszy laptop/ultrabook jaki mialem, g---o-windowsy nawet nie startuja do niego jesli chodzi o prace biurowe. Sprawdz jednak czy jest oprogramowanie ktore potrzebujesz na Maca no i pamietaj ze za bardzo sobie nie pograsz, chociaz ja w LoLa i CoD4 dawalem rade :)

@dyziom: Ja mam rok i chwale.
  • Odpowiedz
@Bobas: W sektorze Ultrabookow Windowsy nie istnieja. Ten system jest swietny na PCty takie domowe albo domowe do pracy, ale na sprzet ktory ma dzialac szybko, niezawodnie i przez wiele lat to sie nie nadaja. Z reszta nawet jak by Linuksa posawic to nie wiem czy ten hardware wytrzyma dlugo. Maci przenosne to swietny sprzet. Sprzeczac sie mozna przy stacjonarkach.
  • Odpowiedz