Wpis z mikrobloga

Hej,

powoli zaczynam rozglądać się za nowym telefonem, teraz mam Defy, ale to już nie to;)

Czego szukam:

- ekran 4, max 4.3 ale z cienką ramką, żeby się w kieszeni mieścił,

- w miarę wytrzymały (Defy jest nieśmiertelna;))

- przynajmniej 1GB ramu, procek tak 2x1? 2x1.2?

- w miarę dobry aparat, min 5, ale takie dobre 5,

- Andka 4.1, a najlepiej odblokowany bootloader (tego Defy się nie doczekała jeszcze:(), coś łatwego w romowaniu, z dobrym wsparciem (zaczynam marudzić?)

- no i bateria, nie chce ładować telefonu co noc, może być co dwie noce;)

no i cena 1200-1300 :)

#android #telefony #szukam #doradzcie #marudze?
  • 22
@styroslaw: Cena mnie zabiła, sam bym tyle nie dał osobiście, ale z tego co piszesz, to może zerknij na Huawei G300 Ascend. Mam i polecam. Masz 4 calowy ekran (gorillaglass), ładnie wchodzi w kieszeń, aparat tak średnio wypada, chociaż ma te 5mpix, co do proca to już poszukaj specyfikacji, bo nie pamiętam, a bateria to jakieś 2 noc przy założeniu że nie używasz wi-fi i innych "pożeraczy" non stop. Cenowo to
@Smookie: tak, G2 znam i biorę pod uwagę, liczyłem na coś, czego nie znam, ale dzięki dzięki za Xperie S, muszę ją gdzieś podotykać ;)

@Andr3v: a masz jakąś konkretną propozycję baterii?:)

@MruncleSony: dzięki za propozycję, ale to już cegła jest a ja potrzebuję czegoś bardziej kompaktowego:)

@fizzly: dzięki, ale tu zdam się na komentarz Andr3v-a :)

@mejsieq: S3 to mały teblet;]

podsumowując: dzięki za propozycje, widzę,
@styroslaw: Sony Xperia P- dwurdzeniowy procesor (+ grafika Mali400, niestety jeden rdzeń), 1GB RAM, ekran 4 cale, qHD (niestety TFT, Bravia Engine to pic na wodę), aparat 8Mpx z Exmor R, aluminiowa obudowa, Andek 4.1 wg Sony ma być pod koniec marca.

Ale wada- ponoć słaba bateria, nawet jak na smartfonowe standardy.