Wpis z mikrobloga

@Niss: Pogadaj z jednym ze strażników w Puerto Sacarico. On doradzi aby popytać nocnych stróży. A potem możesz docisnąć Sebastiano.
  • Odpowiedz
@Khaine: Pamiętasz z którym? Chyba, że chodzi o Rodrigueza, z nim już rozmawiałem, potem z nocnymi. Na zagranicznej stronie wyczytałem, że trzeba zabrać ze skrzyni Sebastiana rozkaz i po tym można coś zrobić, ale nic, nazwał mnie tylko złodziejem i zabrał rozkaz.
  • Odpowiedz
@Niss: I nie masz opcji aby go docisnąć? Bo z rozkazu wynikało że miał kosę z Di Fuego i na tej podstawie bezi go cisnął. Znalazłeś oczywiście złamany miecz w chacie Di Fuego?
  • Odpowiedz
@Niss:

Di Fuego’s Corpse – Inspect the body of Fuego in the house for the Vasco’s stuff quest to start this one. Talk to the guy outside of the commandant’s house about Fuego and he will suggest you ask around town. Talk to Rodriguez and he will tell you to talk to the Nightwatch guards. Talk to both of the Nightwatch guards and you will learn that the commandant was with
  • Odpowiedz
Okazało się, że znalazłem oba, a questa nie mogłem zakończyć dopóki nie okradłem Sebastiana kufra w nocy w której coś tam było. Po przeczytaniu tego czegoś, docisnąłem Sebastiana tak, iż przyznał się do zabicia i quest zakończony.
  • Odpowiedz
Rozkaz mi zabrał, dwie części miecza mam. A gdy chce z nim pogadać to wyskakuje z mieczem na mnie ;-) Co teraz ? ;) Z trzema strażnikami w nocy też gadałem.
  • Odpowiedz