Wpis z mikrobloga

WPIS BĘDZIE CIEKAWY WIĘC PRZECZYTAJ

Mirki, dzisiaj będę miał przede wszystkim pytanie do wszystkich #rozowepaski ale #niebieskiepaski mogą być także zainteresowanie tym #truestory ew. #coolstory - jak kto woli.

Słowem wstępu byłem kiedyś - czasach Mojej bardzo wczesnej młodości w świadomym #friendzone z pewnym #rozowypasek

świetnie się dogadywaliśmy i rozumieliśmy więc nie czuła specjalnych kerępacjii i gdy byłem u niej w domu często się przy Mnie przebierała otwierając swoją wielką szafę z ubraniami. Pewnego razu gdy właśnie mieliśmy wychodzić a ona wybierała sobie w czym pójdzie, stojąc właśnie przed tą szafą, moją uwagę zwróciło takie pstrokate kolorowe metalowe pudełko zamknięte na małą kłódkę, gdy zapytałem co tam w środku trzyma, nie dała Mi jednoznacznej odpowiedzi i próbowała zmienić temat jednocześnie zamykając drzwi od swojej garderoby.

Przez dłuższy okres czasu brak tej informacji nie dawał Mi spokoju - zastanawiałem się co tam w tym pudełku może być?

Wkrótce potem udało Mi się zdobyć tzw. "kartę przetargową" inaczej zwaną "dobrą kartą" i w ramach rewanżu miałem się dowiedzieć co tam trzyma. Byłem bardzo podekscytowany, po szkole poszliśmy jak mieliśmy zresztą w zwyczaju do jej domu, otworzyła szafę, wyjęła pudełko i otworzyła - pierwszą moją reakcją było pomyślenie


W owym pudełku były min.:

-obrączka urodzenia ze szpitala

-podpaska z jej pierwszej mc

-pierwsze majtki zakrwawione krwią menstruacyjną

-jej pierwszy stanik

-jakaś pamiątka po pierwszym chłopaku

-listy od chłopaków otrzymane na walentynki (naprawdę sporo bo spk z charakteru)

-jakieś inne listy pewnie też z jakimś szczególnym wspomnieniem

-i uwaga PEREŁA w jej kolekcji - szczelnie zapakowany w przeźroczyste plastikowe pudełko zużyty kondom po jej pierwszym razie

Zapytałem dla potwierdzenia kuzynki z którą mam świetny kontakt "BrotherToSister"

czy także posiada pudełko z podobną zawartością Odp. że tak i jako już dojrzała kobieta oprócz tego trzyma tam także szczelnie zapakowane pierwsze pampersy swojej dwójki dzieci i obrączkę ślubną której nie lubi nosić

#pytanie

I teraz pytanie do Ciebie #rozowypasku jak i pozostałych na Mirko:

Też macie takie pudełko?

I co w nim trzymacie oprócz tego co wymieniłem (jeśli nie masz ochoty odpowiadać w wpisie napisz mi odp. na PW)
Blackman - WPIS BĘDZIE CIEKAWY WIĘC PRZECZYTAJ

Mirki, dzisiaj będę miał przede wszys...

źródło: comment_5PZpcTS6mIcxfpAX4jzJ1xRx6skpr37Y.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@Blackman: eh.. listy mam do tej pory gdzieś na strychu.. Trzymam chyba najbardziej po to żeby dzieciakom kiedyś pokazać jak dawniej smsy wyglądały.

Zastanawia mnie jak ona o tego kondoma faceta poprosiła? :)
  • Odpowiedz
@Blackman: hahahahah :D do dziś sądziłam, że jestem sentymentalna trzymając wciąż np.listy od mojego faceta, ale nie...ten wpis przebił wszystko. Nie znam żadnej dziewczyny, która takie pudełko miałaby w domu. I szczerze mówiąc byłabym przerażona gdybym się o takim pudełku dowiedziała.

Ostatnio słyszałam, że niektóre różowepaski zostawiają na pamiątkę pępki swoich dzieci i już wtedy mnie to odrzuciło, ale lista powyżej...no nie wierze...
  • Odpowiedz
-obrączka urodzenia ze szpitala -


wiem że Mamełe gdzieś ma i moją i brata. To akurat nic dziwnego, bo rodzice dostają więc zawsze gdzieś tak w domu jest ale

-podpaska z jej pierwszej mc


O.O (chciała stworzyć bron biologiczną?)

-pierwsze majtki zakrwawione krwią menstruacyjną -




-jej pierwszy stanik -


nooooo także tego - W sumie może mieć to sens. Jeśli miała mały biust - mogła się pocieszać że kiedyś był
  • Odpowiedz
@Blackman: napisze jeszcze że - nie kolekcjonuję durnostojek, pamiątek z wakacji itp bo nie jestem sentymentalna, Lepszą połowę też oduczyłam(na początku związku miała masę pamiątek po byłej ( ))

@atrapa: no dokładnie. Kumpela też ma obrączki ze szpitala chłopaków, a USG dalej wisi na lodówce. Ale reszta jest za mocna :___;
  • Odpowiedz
@Blackman: A potem dorzuci krople krwi największego wroga, palec swojej pierwszej ofiary itd. Nie znam żadnej laski, która miałaby coś takiego, a gdybym znała, poddałabym ją uważnej obserwacji.
  • Odpowiedz