Wpis z mikrobloga

@egocentryczka: Ja nie chce nawet mowic ile lat juz pale... I wiem ze bede musiala to rzucic, ale mysl o tym sama, wlasnie najgorsze jest to uzaleznienie psychiczne! Bo ja moge nie palic nawet tydzien, ale jak sobie zdam sprawe z tego, ze " a moze juz nie pal nigdy" to mi sie smutno robi i ide zapalic. Doslownie jakbym miala zerwac z chlopakiem po wielu latach albo jakby mi ktos
@Pimp69: No pale...

@egocentryczka: Tez lubie :) Ale na przyklad nie lubie palic sama, nie pale wieczorem, nie pale po tym jak sie dobrze napije (nastepnego dnia znaczy). Ale na dobre nie moglabym rzucic, potrzebowalabym jakiegos mocne motywatora (czyli choroba albo cos). Wiem ze choroba by wystarczyla, bo jezeli chodzi o bezposrednie zagrozenie, to jestem posluszna :) (jak wyrwalam osemki to nie palilam, az sie wszystko zagoilo :))
@tusiatko: No tego akurat nie zrozumiem. Jak można lubić zapach papierosów? Rozumiem jakiś smakowych, z których czuć czekoladę czy cuś. Sól też jest niezdrowa i powinno się ją ograniczyć. ;)

@egocentryczka: No ja sam jakoś nie jem słodyczy do kawy, bo sama kawa mi wystarcza. Szczególnie, że piję smakowe. ;)
@Markos90: Sol tez uwielbiam. No a ja lubie zapach papierosa. Mam tez jedna kolezanke, ktora go lubi a nie pali. Cygara smierdza, ale papierosy pachna. A tak swoja droga to te "smakowe" fajki nie roznia sie w zapachu od zwyklych, tylko w smaku ;)

@Writer: Za pozno. :/ Umre na raka pewnie. Chociaz nie, bo u mnie w rodzinie palacze umierali, ale nie na raka pluc ani krtani :3