Wpis z mikrobloga

Siema Mirki. Ze względu na brzydką pogodę za oknem, zabrałem się za kręcenie filmików z cyklu #d1ckuczypsa

Po kilku nieudanych próbach (jakiś stres mnie wziął i zacząłem pieprzyć jak bonzo:)stanęło na nakręceniu intra xD. Mimo wszystko film- "jak nauczyć psa: siad" powstanie niebawem, pozniej kolejne:)

Macie tu poki co intro i dawać plusy xD

http://youtu.be/6MpFX4iq1JQ

#pokazpsa #pies #pokazmorde #heheszki #lolacontent
  • 5
A tak serio to nie przepadam za komendami głosowymi + przysmaki


@fuurikuuri: A na co Cię szkolą xD? A tak na serio, to po części od psa zależy jaka nagroda jest dla niego bardziej motywująca. Czy to będzie smakołyk, głaskanie, czy zabawka. To nie jest tak, że bez smakołyka pies nic nie zrobi, bo nie ma motywacji-po prostu od czegoś należy zacząć, żeby było to przyjemne dla Ciebie i zwierzaka.
@d1ck: No tak, chociaz ja jestem za nauczeniem psa sztuczki tylko i wylacznie dlatego ze ty tak mowisz, a nie ze cos dostanie i łatwiej moim zdaniem przejsc od komenta = głaskanie czy pozytywne mowienie do psa --> pies robi to jak mu powiesz niz komenda = smakolyk, bo widzialam sytuacje np u psow wystawowych ze pies szukal tego smakolyka i nie skupial sie na czlowieku i komendzie tylko na nagrodzie