Wpis z mikrobloga

W tym znalezisku prosiłem Was o mała przysługę. Serdecznie dziękuje wszystkim którzy oddali dla mnie krew oraz za wszystkie serdeczne życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Operacja przebiegła pomyślnie. Naczyniak w całości został wycięty. Dziś wróciłem do domu i powoli wracam do zdrowia. Za miesiąc mam pierwsza kontrole do tego czasu mam się oszczędzać.

Ludzie pytali Czy to krew dla ciebie? Czy ty w internecie nazywasz się Mirek? Na drugie masz Mirek? Bo w internecie jest napisane ze "Grupa krwi 0Rh- potrzebna dla mirka!"


#mateuszjestzdrowy #naczyniakniezyje #tylkomirko #pokazspuchnietamorde #krew #bydgoszcz
Pobierz mateuszjestfajny - W tym znalezisku prosiłem Was o mała przysługę. Serdecznie dziękuj...
źródło: comment_8qbsZ4AXYKjTqZBEz96lPZ4GME0GuZvA.jpg
  • 82
@Skarfejs: Początkowo miałem napady lęków i robiło mi się ciepło w prawą stronę ciała. Zdażało mi się to czasami raz w miesiącu, a czasami kilka razy w tygodniu. Objawy te miałem od jakichś dwóch lat. Naczyniak został wykryty dopiero po tym jak zabrano mnie do szpitala z powodu jednorazowego napadu padaczkowego z utratą świadomości (zdarzyło się to po dość solidnie zakrapianym weekendzie)
@miczuu: No właśnie ja też bylem zwykłym zdrowym mirkiem. Więcej objawów nie miałem, tylko te które opisałem wyżej. Lekarz powiedział, że mam to od urodzenia i naczyniak rósł razem ze mną. Wykryto mi to po rezonansie magnetycznym z kontrastem. Dodatkowo w gratisie wykryto mi nadciśnienie i teraz ciągle tabletki, tabletki (,)

@thisismaddnes: Otwierali mi głowę i mam bliznę na pół głowy. Jeszcze jej nie widziałem ale