Wpis z mikrobloga

Mirki, tak na szybko - jaki serial do oglądnięcia teraz? widziałem fargo, true detective, got, br-ba, house of cards, suits, vikings, shameless, supernatural, soa, black mirror (zajebisty), the killing, hellsing, walking dead, homeland, sherlock, hannibal, big bang theory, inne spartakusy . Nie chcę na razie zaczynać the wire. Namierzyłem Peaky Blinders, ale nie jestem pewien czy warto zaczynać

#seriale #serialowanoc #pytajo #bylopierdyliardrazy
  • 15
  • Odpowiedz
@gresiu12: Nie pisałem, bo oglądałem ale dawno temu, jeszcze w tv ;) Z takich już niezbyt nowych mogę polecić Szpital królestwo. Nie wiem jak teraz, ale wtedy robił wrażenie ;)
  • Odpowiedz
Zapomniałem - widziałem ostatnio Penny Dreadful - całkiem spoko się zapowiada, jeżeli ten 1 sezon okaże się takim wprowadzeniem o jakim myślę
  • Odpowiedz
@HerrJacuch: Six feet under muszę kiedyś zacząć prawilnie od początku bo widziałem jakieś wyrywki i nie załapałem klimatu. Boardwalk oglądałem czasami jak miałem jeszcze satelitę, ale jakoś mnie nie wciągnęło
  • Odpowiedz
@comfortablynumb @piryt Ok, mam już w takim razie misfits, peaky blinders, utopia, shadow line, top of the lake, the take. Dopisane do listy ;] A jeszcze może wiecie jak się zwie taki serial o babce która trafia do więzienia? Taki bardziej komediowy z tego co wiem
  • Odpowiedz