Wpis z mikrobloga

Jako iż nadszedł nowy rok, a wraz z nim postanowienia noworoczne, uznałem, że nadszedł czas, żeby nauczyć się programować (fajnie by było tak, żeby móc kiedyś na tym zarabiać).

Niestety natura nie obdarzyła mnie dużą siłą woli i pracowitością, dlatego obawiam się, że będzie to słomiany zapał.

I w tym miejscu pojawia się prośba:

Czy znajdzie się chętna osoba, która potrafi już programować (najlepiej C++, ale nie będę wybrzydzał) i będzie chętna podzielić się tą wiedzą?

Nie zależy mi na szybkim tempie czy też dużej ilości poświęconego czasu, a raczej regularności i kontroli postępów.

Taka współpraca miałaby polegać na zadawaniu materiału do opracowania oraz zadań do wykonania na podstawie tegoż materiału, a następnie kontroli wyników i postępów + ewentualne konsultacje w przypadku niejasności, wątpliwości, braku zrozumienia.

Nie jestem absolutnie zielony, uczyłem się już trochę C++ (oraz PHP i Mysql, ale to podobno nie programowanie) i znam podstawowe komendy, pętle, funkcje itp., więc możnaby już zacząć od ambitniejszych rzeczy. Mogę nawet powiedzieć, że pisanie mnie nawet fascynuje, ale sam z siebie nie za bardzo wiem co robić dalej i nie potrafię sobie narzucić rygoru.

Ze swojej strony mogę zaoferować suby, plusy i wykopy, piwo albo inną niskobudżetową walutę.

#postanowienie #wykopuczy #wykopuczyiksztalci #mikroszkola #programowanie
  • 6